چرا انسان اشرف مخلوقات است؟ چه عاملی باعث ایجاد این تمایز می شود؟

چه عاملی باعث ایجاد تمایز میان انسان و سایر موجودات می شود؟

 

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام

 

وقتی که خداوند انسان را خلق کرد، تمامی فرشتگان را وادار به سجده در پیشگاه انسان کرد. تا بحال شده از خودتان بپرسید چرا خداوند این کار را در حق انسان کرده است؟ چرا خداوند فرشتگانش را که جز عبادت او کاری نمی کنند، مجبور به سجده در برابر انسان کرده است؟ مگر نه اینکه ما از خاک بودیم؟ پس چه خصوصیتی در ما وجود دارد، که باعث میشود ما اشرف مخلوقات شویم؟ یک لحظه فکر کن.

عده ای میگویند انسان به واسطه ی قدرت اختیارش اشرف مخلوقات گشته است. اما به نظر شما چیزی سرتر از اختیار در وجود ما وجود ندارد؟ اصلا اختیار از کجا نشات میگیرید؟

کمی که دقیقتر می شویم میبینیم که بخاطر نورون هاست که انسان اشرف مخلوقات شده. همه چیز از نورون ها نشات میگیرد. حتی اختیار و انتخاب. نورون های تو باعث ایجاد تفکر، احساس، عشق و ایجاد راه حل برای تمام مسائل زندگی تو میشوند. هر فکر تو حاصل ارتباطات لحظه ای تو با نورون هایت است. این ارتباط می تواند سازنده باشد یا میتواند مخرب و مضر باشد. این ارتباط نورونی میتواند برای تو ثروت و سلامتی به ارمغان بیاورد یا میتواند باعث ایجاد فقر و بدبختی برای تو شود. این ارتباطات نورونی میتواند برای تو عشق و سلامتی به ارمغان بیاورد یا بیماری و مرگ.

خداوند با قرار دادن این قابلیت در تو یا بهتر بگویم با خلق نورون های ذهنی، انسان را به اشرف مخلوقات تبدیل کرده است و ما چقدر ساده انگاریم که فکر می کنیم نا توانیم، فکر می کنیم بدبختیم، در صورتی که ما نورون ها را داریم. شاید عده ای آن را کفر بدانند اما این نورون ها یک پل ارتباطی بین ما و خدای ماست. اگر یادبگیریم چگونه نورون های خود را در جهت سازندگی بکار ببریم، به خداوند باری تعالی نزدیک و نزدیک تر شده ایم.

 

پس یاد بگیریم با نورون ها آنگونه کار کنیم که مورد تایید خداوند رحمان باشد.

برای شروع یادگیری این علم الهی، اینجا را کلیک کن.

11 thoughts on “چرا انسان اشرف مخلوقات است؟ چه عاملی باعث ایجاد این تمایز می شود؟

 1. سلام
  من در یکی از کلیپ های یوتیوب درباره یک آموزش که تغییر باور ها در کم تر از ۶۰ ثانیه بود سوال دارم

  میخواستم بدونم قیمتش چند هست و چند سی دی دارد

  و برای خرید شماره ای اگر ممکنه اراعه دهید
  و لطفا همین جا پاسخ دهید نه در ایمیلم
  ممنون

 2. سلام
  من در یکی از کلیپ های یوتیوب درباره یک آموزش که تغییر باور ها در کم تر از ۶۰ ثانیه بود سوال دارم

  میخواستم بدونم قیمتش چند هست و چند سی دی دارد

  و برای خرید شماره ای اگر ممکنه اراعه دهید
  و لطفا همین جا پاسخ دهید نه در ایمیلم
  ممنون

 3. سلام
  امیدوارم جنبه انتقاد داشته باشی یا حداقل مثل یه مرد جواب این حرفای منو بدی.
  صحبتای خیلی قشنگی تو کلیپهات گفتی واقعا امیدوارکننده و دلسوزانه بود و فکر میکنم که اکثرا همگان رو تحت تاثیر میزاره.
  اما از طرفی همه کسانی خواستار تغییر در روند زندگیشان هستند از سر سیری یادلزدگی بدنبال این مقصود نیستند…کسی که هواپیمای اختصاصی با لگن طلا داره مشتری تو نیست،یا بچه مایه دارا یا آقازاده ها…همه اونایی که بنوعی گرفتار،مریض،ناامید،بیکار و بیپولند که عملا از پرداخت مبلغی که برای محصول خود مطالبه دارید ناتوانند.
  در ابتدا خوشحال شدم از اینکه بالاخره مشکلات زندگی ماهم بپایان میرسه خیلی دوست دارم که این محصول رو خریداری کنم ولی متاسفانه توان مالی خریدش را ندارم.
  مطمئنا اگر کارایی محصولت اونجور که تبلیغ میکنی باشه پس واقعا قیمت نداره از طرفی سنگ بزرگ علامت نزدنه.
  در نهایت هیچوقت رو خودت قیمت نزار…تو کلیپت که خیرخواه مردمی !!!نمیخوام هیچ بی احترامی کنم ولی برای آب دادن به یه تشنه قیمت خون طلب نمیکنن.
  خداوند نگهدارتون

 4. درود بر شما ، من ویدیو ی اتغییر باورهای شما رو تو یوتوب دیدم ، خیلی زیبا و خیلی عالی صحبت می‌کردید و خیلی امیدوارنه ، اما راستش فکر میکردم شما بقول عیسی مسیح مفت گرفته اید و مفت هم در دسترس همگان قرار میدید، شما که شکر خداوند احتیاجی ندارید طبق گفته خودتان جون به آن ایمان و باور رسیدید ، حالا سوال اینجاخست که چرا چیزی رو که میتونه باعث نیکی باشه و برکت برای هم نوع خودتون، در قبالش مبلغی میخواهید دریافت کنید؟ عیسی مسیح میفرماید : مفت گرفتید مفت هم به دیگران بدهید . این راه و راستی و حیات است ، خداوند بشما برکت و تولد نو در روح بدهد تا بتوانید درک درست و صحیحی از ملکوت خداوند و در دادن و گرفتن بدست بیارید ، من که شخصا توان مادی پرداخت این مبلغ رو ندارم ، اما براتون بیداری روحانی و نجات خداوند را از دستان پر فیص خداوند دعا و ارزو می‌کنم . امین

دیدگاهتان را بنویسید