فکر حاصل یک ارتباط لحظه ای نورونی و باور حاصل یک ارتباط دائمی نورونی است

تفاوت میان فکر و باور چیست؟

فکر حاصل یک ارتباط نورونی لحظه ای است و باور حاصل یک ارتباط نورونی دائمی. تغییر یک باور فقط با از بین بردن ارتباطات دائمی نورون ها اتفاق می افتد.

 

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام

بارها به کرات توضیح داده ام که فکر حاصل یک ارتباط لحظه ای میان نورون هاست و باور حاصل یک ارتباط دائمی. زمانی که یک فکر مدام در ذهن ما تکرار شود، سرانجام این  نورون ها با یک تخلیه الکتروشیمیایی یک ارتباط دائمی با یکدیگر ایجاد می کنند و این ارتباط برای همیشه در ذهن و ضمیر ناخوداگاه فرد نقش می بندد. همچنین این ارتباط از بین نخواهد رفت مگر اینکه فرد دچار مرگ مغزی یا کلا مرگ شود. بشر از ابتدای خلقت همیشه بدنبال راهی بوده است که بوسیله آن بتواند خیلی راحت و سریع فکر خود را عوض کند، عادت های مثبت را جایگزین عادت های منفی کند، از قدرت فکر و ضمیرناخودآگاه خود نهایت استفاده را کند اما جز عده ای معدود کسی به این موفقیت دست پیدا نکرده است. حال اگر بشر به این راز بزرگ دست پیدا میکرد که راز تغییر آنی و سریع خود، تغییر نورون های مغزی اش است، بدون شک خیلی از انسان ها سال ها ریاضت نمی کشیدند. سال ها تلاش نمی کردند با مرتاض بازی، حبس نفس، تمرکز بر روی نقطه ای خاص، استفاده از مواد مخدر، آشامیدن الکل و خون و سایر کارهای عجیب و غریب تلاشی برای ایجاد تغییر در خود داشته باشند. شاید اگر بشر سال های سالها پیش این راز را میدانست خیلی ها حسرت به دل از این دنیا نمی رفتند. تغییر باورها فقط و فقط یک راه دارد و آن هم متلاشی کردن ارتباطات نورون های مغزی است. اگر یاد بگیری که چطور ارتباطات نورونی مخرب ذهنی ات را قطع کنی و بجای آن ارتباطات سازنده ی نورونی در ذهنت نصب کنی، آنگاه میتوانی دنیا را آنطور که میخواهی ببینی. آنگاه می توانی آنطور که بخواهی نقاشی زندگی ات را ترسیم کنی. پس بخواه که این قدرت به تو داده شود. لایق دریافت این قدرت الهی باش.

 

برای خرید پکیج تغییر باورها در کمتر از ۶۰ ثانیه، اینجا را کلیک کنید.

7 thoughts on “فکر حاصل یک ارتباط لحظه ای نورونی و باور حاصل یک ارتباط دائمی نورونی است

  1. سلام دوست عزیز

   اگر منظورتون نظرات افراد استفاده کننده از پکیج هستش بایستی عرض کنم خدمتتون که بله دلایل زیادی وجود داره:
   ۱- هنوز مدت زمان زیادی از راه اندازی وبسایت نگذشته
   ۲- تعداد افرادی که این پکیج رو خرید کردن کمتر از ۱۵ نفره
   ۳- من از همون تعدادی که اول از همه خریدن خواستم نتایج رو بنویسن اما یا قبول نکردن (چون نمیخوان بقیه از دستاوردهاشون بدونن) یا اینکه گفتن بدون نام و عکس باشه
   ۴- یه تعدادی هم از من زمان بیشتری خواستن
   ولی در کل انشالله سعی میکنم در برج ۴ سال جدید قسمت نظرات رو اضافه کنم.

  1. سلام این درخواست منم هست اون دانشمندانی که در ویدئو هاتون از حرف میزنید کی هست اسم کتاب یا هر چیزی دیگری که میتوانید معرفی کنید باتشکر

 1. جناب اقای حسینی سلام خداقوت . حرفای تون وسوسه کننده وتقریبآ شبه به یک رویاست .اگر پکیج شما برای همه کسانیکه رغبت برای یادگیری وتغیر داره زندگی شو دیگرگون کنه قیمتش خیلی هم کمه چون علم نمیشه قیمت براش گذاشت . من مثلی شما شبها روزا توی فضای دنبال تغیر وتحول بودم تا زندگی من تغیر به که ویدیو اون زمان برخوردم که گفت آهای توی که داری من میبینی و میشنوی اگر این محصلی که معرفی کردم استفاده نکنی خرید نکنی حقته تآ آخر عمرت تو دنبال ثروت بگردی و ثروت ازتو فرار کنه . من محصول خریدم ب قیمت ۱۰۰۰دلار . مدتها مدتها گوش کردم عمل کردم و بعد یک سال فقط درامدم دو برابر شد. هرچند کمی تکان ب من داد اما اون چیزی نبود که میگفتن .. حالام نظر من اینه ک آدم باید برای چیزی که میخاد زندگی شو متحول کنه باید بها بده کم ترین بها همین بهای مالی هست‌ . اگه فقط چند نفر که ازمحصول شما استفاده کرده باشه وادعا شما عملی کرده باشه من حاضرم محصول شما بخرم … اگه بیتونید جواب من بدهید ممنون میشم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *