تغییر باورها در کمتر از ۶۰ ثانیه

این نکته رمز اگر بدانی، دانی

هرچیز که در جستن آنی، آنی

     “من حرف های جدیدی برای شما دارم”

 • دلتون میخواد کنترل کامل زندگیتون رو بدست بگیرید اما نمیتونید و احساس میکنید همیشه یه جای کار می لنگه؟
 • آیا دلتون میخواد خودتون و دنیای اطرافتون رو تغییر بدید اما تا الان نتونستید؟
 • آیا از بی پولی، بیماری، اعتیاد و باورهای منفی نسبت به دنیای اطرافتون خسته شدید؟
 • آیا هربار که تلاش کردید تغییری در باورها و عادت هاتون ایجاد کنید، ناموفق بودید؟
 • آیا صدها ساعت سمینار و ویدئوی آموزشی دیدید و هزاران صفحه کتاب موفقیت و راز ثروت خوندید اما هنوز هم سرجای اولتون هستید؟
 • آیا شما هم خسته شدید از بس گفتند باورها و ضمیرناخوداگاه زندگی ما رو رقم میزنه اما هیچکس نگفت چطوری باورهات رو عوض کنی و چطوری ضمیرناخوداگاهت رو کنترل کنی؟
 • آیا هزاران بار برای خودت هدف گذاری کردی اما وقتی بهش نرسیدی، نا امیدتر از قبل به زندگیت چسبیدی و فکر کردی تو نفرین شده ای؟ یا کلا ستاره هات جور در نمیاد؟

 

من یک سخنران انگیزشی نیستم. من اومدم که یکبار برای همیشه به شما یاد بدم چطور در یک روز از بی پولی، بیماری، درماندگی بخاطر شرایط احساسی یا هر مساله ای که باهاش در ارتباط هستید، خلاص بشید. من ازتون نمیخوام بهم ۲ سال، ۱ سال، ۴ ماه یا ۳ ماه وقت بدید و به حرفام فکر کنید بلکه یک تغییری در زندگیتون احساس کنید. من اومدم که با یکبار سخنرانی برای همیشه اون اثری رو بذارم که همیشه دنبالش بودید. دلم نمیخواد دائم صدای من تو گوشتون باشه تا بلکه به واسطه تکرارش تغییرات رو احساس کنید. یک بار به حرف های من گوش کن اونوقت سوکان زندگیت در دستت میاد. اونوقته که هم من رسالت خودم رو انجام دادم، هم تو دوست عزیزم.

تمامی اساتید موفقیت دنیا از چین تا آمریکا و از روسیه تا تا استرالیا، یک حرف را تکرار میکنند و اونم اینه که باورهاتون رو عوض کنید تا زندگیتون عوض بشه. اما هیچکدوم از اونها به ما نگفتن چطوری. در ایران در پیشرفته ترین حالت، اساتیدی مثل دکتر آزمندیان و آقای عباس منش گفتن از طریق تکرار عبارت های تاکیدی، هیپنوتیزم، تغییر ورودی های ذهن یا NLP میتونید باورهاتون رو عوض کنید. من هر ۴ روش رو امتحان کردم. اما حقیقتش از هیچکدوم جواب نگرفتم. حقیقتش دیگه خسته شده بودم از شنیدن داستان های تکراری. همش حرفای تکراری، قوانین تکراری که هدف واضح و روشن به صورت اول شخص مفرد متلکم وحده بنویس و روزی ۵۰۰ بار بهش نگاه کن. دیگه معذرت میخوام حالم از شنیدن ماجرای مرغ کنتاکی سرهنگ ساندرس، مایکروسافت بیل گیتس و فیسبوک مارک زاکربرگ بهم میخورد. اون حرفایی که شنیدنش دفعه اول قشنگ بود، دیگه برام خسته کننده شده بود. حرفایی که هرچقدر بیشتر گوش میدادم میدیدم دارم از خواسته هام دورتر میشم. دلم حرفای تازه میخواست. راهکاری سریع و مطمئن برای عوض کردن سریع باورها. راهکاری برای بدست آوردن و در خدمت گرفتن قدرت های خدادادی. تا اینکه به جوابهایی رسیدم که پاسخ همه ی پرسش ها بود. اگر شما هم مثل من از شنیدن داستان های تکراری مرغ کنتاکی سرهنگ ساندرس و قضایای شبیه به این خسته شدین، اگر شما هم مثل من ۱۰۰ تا لیست هدف متفاوت نوشتید اما نتونستید اهدافتون رو خلق کنید، اگر شما هم مثل من باور دارید که یک شبه میشه ره صد ساله رفت، اگر شماهم مثل من باور دارید که تغییر کردن میتونه آسون باشه، اگر شماهم مثل من هنوز فکر میکنید راههایی هست برای موفق شدن که با روش هایی که تا الان آموزش دیدید فرق داره، اگر مثل من خسته شدید از اینکه به خودتون شک کردید که کار من کجاش مشکل داره که قانون جذب برای همه کار میکنه الا من، تا آخر با من همراه باشید.

پیش از هرچیز یک بیوگرافی مختصر از خودم میگم براتون و تعدادی از تغییراتی که د در زندگی من ایجاد شد که میتونم اونها رو با شما در میون بذارم. خیلی از اون تغییرات رو متاسفانه نمیتونم بگم. شایدهم بعدا گفتم نمیدونم. اما من سپهر آقاحسینی هستم. ۲۶ ساله. مهندس نفت از دانشگاه آزاد و متخصص امور واردات و صادرات بویژه واردات تجهیزات و ادوات نفتی.

از بچگی عاشق سرعت بودم. دیوانه وار سرعت رو دوست داشتم و به شدت از مسیر رسیدن به خواسته ها بدم میومد. دلم میخواست سریع به مقصد برسم. حالا این مقصد هرجا که میخواست باشه. میخواست شهربازی باشه یا خونه مادربزرگ و خاله یا کسب معدل ۲۰ در امتحانات ثلث سوم. دلم میخواست چشمام رو روی هم بذارم و مسیر طی شده باشه. حتی توی رانندگی هم وقتی کل خانواده خواب بودن و جاده شرایط مساعد داشت من با بیشترین سرعتی که میتونستم کنترل کنم ماشین رو هدایت میکردم. البته سر همین که من جنون سرعت داشتم پدرم همیشه من رو شماتت میکرد که سرعت برابر با مرگ. یا اینکه نمیشه یه شب ره صد ساله رو طی کرد. اما یه ندایی در درونم میگفت نه میشه. بهمین خاطر نسبت به شماتت های پدرم بی توجهی میکردم. یه گوشم در و یکی دروازه.

حالا، الان که اینجا نشستم و برای شما برنامه ضبط میکنم نه تنها معتقدم یه شبه میشه ره صد ساله رو رفت، بلکه معتقدم باید ما یه شبه ره صد ساله رو طی کنیم. در غیر این صورت هیچ وقت نمیتونیم اون مسیر رو پشت سر بذاریم. اصلا تغییر باید یه شبه به وجود بیاد نه به مرور زمان. یه شبه که سهله. در کسری از ثانیه. اون چیزی که در اثر گذر زمان به وجود میاد، تغییر نیست. فساد و زوال و نابودیه. شما یک تکه گوشت رو بذار بیرون از فریزر. ببین به مرور تغییر مثبت میکنه یا نابود میشه؟ ببین زندگی اون گوشت رو به مثبت شدن و مفید شدن حرکت میده یا نابودی؟ تغییر در ذهن و اندیشه ماهم همینه. تغییر آنی ایجاد میشه. اصلا خلقت ما در کسری از ثانیه ایجاد شد. بیگ بنگ در یک میلیاردم ثانیه ایجاد شد. زمانی که ما یک اسپرم بودیم، آفرینش ما در یک هزارم ثانیه در ترکیب اسپرم و تخمک ایجاد شد. خلقت در کسری از ثانیه ایجاد شد.

خدا صبر نکرد سر فرصت، با دل صبر، یه روز یه ستاره رو خلق کنه، یه روز یه سیاره از یه منظومه و کهکشان و یه روز دیگه کره زمین رو. همه رو باهم تو یک لحظه خلق کرد. اون لحظه که انفجار بیگ بنگ رخ داد تمامی خلقت در یک هزارم ثانیه خلق شدن.

تغییر هم باید همینطوری اتفاق بیفته تو زندگیتون. آهسته و پیوسته هیچ تغییری به وجود نمیاد. تغییر باید عمیق، ریشه ای و رادیکالی و ثانیه ای اتفاق بیفته. شما نمیتونید کم کم باورهای غلطتتون رو بذارید کنار. شما نمیتونید هر لحظه تو ذهنتون بین باورهای قبلی و جدیدتون شاهد جنگ باشید، آخر هم با گذشت زمان، هم عمرتون گذشته باشه هم تغییری ایجاد نشده باشه.

تمام اختراع های بشریت حاصل یک تغییر فکر یک ثانیه ای بودن. این فکر صد سال طول نکشید که به ذهن مخترع ها خطور کنه. داوینیچی در همون لحظه ای که شروع کرد به نقاشی مونالیزا، افکار به سمتش هجوم میاوردن. نه اینکه چشم های مونالیزا امروز به ذهنش برسه، دستاش فردا و بدنش پس فردا.

تغییر باید همین امشب، همین لحظه اتفاق بیفته. وگرنه زندگیت دچار تغییر نمیشه. همیشه تو گوش ما خوندن عجله کار شیطونه. اما من میگم شیطان اون کسیه که این ضرب المثل رو ساخت. عجله کار خداست. خداست که در آنی خلق میکنه. اتفاقا تامل و فکر کردن بیش از حد کار شیطانه. شیطانه که خوب صبر و تامل و آنالیز میکنه که تو کی نفوذ کنه؟ کجا براش مناسبه که لونه کنه. من یه مقدار ادبیات تندی دارم. عذر خواهی من رو بپذیرید اما حالم از ضرب المثل های زبان فارسی بهم میخوره. ضرب المثل هایی که بخاطر نفوذ کلامشون تا عمق ضمیر ناخودآگاه نفوذ کردن و روان ما رو داغون کردن.

گر صبر کنی، ز غوره حلوا سازم. چقدر باید صبر کنیم؟ این همه صبر کردیم چی شد؟ ما همین الان باید تغییر کنیم. همین الان باید تو عمق ضمیرناخوداگاهمون نفوذ کنیم، باورهای غلطمون رو ریشه کن کنیم و باورهای جدید رو نصب کنیم.

من که الان جلوتون نشستم، تونستم این کار رو بکنم. شماهم میتونید و باید اینکار رو بکنید. این خواست خداست. اگر با صبر و تامل قرار بود مشکل حل بشه، تا الان حل میشد.

یه مثال سیاسی میخوام براتون بزنم در خصوص تغییرات سریع و آنی و تغییرات آهسته و پیوسته. از آغاز پیدایش کشور آمریکا تا همین الان، همیشه جنبشی وجود داشته برای مبارزه با نژاد پرستی. اما نگاه کنید. هنوز که هنوزه بعد از گذشت ۱۰۰ ها سال نه تنها نژاد پرستی از بین نرفته بلکه هنوز هم به قوت خودش باقیه. هنوزهم مردم دنبال از بین بردن نژاد پرستی هستند. هنوز هم سیاه پوستان از این مساله رنج میبرن. توی فوتبال یک بازیکن سیاه پوست اشتباه میکنه، هوادارها شعارهای نژادپرستانه میدن. تو سوپر مارکت سفیده به سیاهه چپ نگاه میکنه، درگیر میشن. این حاصل انقلاب و تغییریه که کم کم ایجاد شد. این حاصل همون افکاریه که میگفت صبر کنید، کم کم حقمون رو از سفیدها میگیریم. اما کو؟ چرا بعد از ۱۰۰ ها سال، نتونستید؟

در عوض نگاه کنید؟ ۵/۶ سال پیش وقتی تو مصر مردم به خیابون ها ریختن، حسنی مبارک رئیس جمهور مصر تو چند روز برکنار و زندانی شد؟ اون انقلاب تو چند روز ایجاد شد؟ یادتون میاد؟ در ۱۷ روز. بعد از مبارک، محمد مرسی رئیس جمهور شد. محمد مرسی مسلمان و اولین کسی که سخنرانی رسمی خودش رو با بسم الله الرحمن الرحیم شروع کرد. اما ملت مصر وقتی دیدن محمد مرسی آدم لایقی نیست و یک انسان ریاکاره، صبر نکردن. درجا اون رو عوض کردن و حتی حکم اعدام براش صادر شد. ترجیح دادن ارتش به اونها حکومت کنه اما یک آدم نالایق سر کار نیاد. این بخاطر آگاهی عمیق و لحظه ای و رادیکالیه که در ذهن و ضمیرناخوداگاه مردم مصر ایجاد شد. اگر یک تغییر و آگاهی ناگهانی در مردم آمریکا هم ایجاد میشد دیگه شاهد درگیری های نژادپرستانه نبودیم. اما نشد. تغییر مردم آمریکا طی ۱۰۰ ها سال ایجاد شد. اما واقعا تغییری ایجاد شد؟ یا بدتر؟ اون اندیشه تغییر رو به نابودی و زوال رفت؟

از همین الان باید شروع کنید. تغییر رو از همین امشب که هیچ از همین لحظه شروع کنید. در غیر این صورت هیچ وقت نمیتونید تغییر کنید. از همین الان باید باورهات رو عوض کنی. از همین الان باید وضع مالیت رو بهتر کنی. از همین الان باید روابطتت رو بهبود ببخشی با زنت با شوهرت. فکر نکن اگر به باورهات کم محلی کنی و صداشون رو نشنیده بگیری و تلاش کنی طی ۵ سال، ۱۰ سال نظام باورهاتو عوض کنی اونوقت باورهای فقر آفرینت، باورهای بدبختی آفرینت، باورهای مخربت ساکت میشن. حتی اگر به نظر شما اونا ساکت بشن، باز در پشت پرده ذهن دارن کار خودشون رو میکنن. اونا نیازی به اجازه من و شما ندارن.

با روشی که بهتون میگم، در طی چند ثانیه یک تغییر بنیادی و رادیکالی در عمق ضمیرناخوداگاهتون ایجاد میکنه. تا اخر با من همراه باشید.

در سال ۱۳۸۹ وقتی وارد دانشگاه شدم با فردی هم اتاق شده بودم که اصلا نمیتونستیم باهم ارتباط برقرار کنیم. به زور ۲ کلمه باهم حرف میزدیم. یه بار از سر ناچاری که میخواستیم باهم صحبت کنیم از من پرسید تو مستند راز رو دیدی؟ گفتم نه. گفت مستند راز بهت یاد میده چطور با فکرت به خواسته هات برسی. گفتم مگه میشه؟ گفت خودت ببین. وقتی این حرف رو زد، یه حس عجیبی در درونم احساس کردم. یه احساس دلشوره بهمراه یک لذت فزاینده.  مستند رو ریخت روی فلش و من نشستم با لپ تاپم نگاه کردم. مهرماه ۱۳۸۹ آغاز تحول درونی من بود. اما من به همون مستند راز اکتفا نکردم و تا جایی که در توان داشتم مطالعه کردم.

پس از شروع مطالعه در زمینه قدرت فکر و ضمیرناخوداگاه اتفاقات مثبت و منفی بسیاری برای ما رخ داد. اتفاقاتی که هرکدوم حکم کن فیکون داشت و تغییراتی بنیادی در زندگی ما ایجاد کرد. تغییرات منفی رو بعدا راجع بهش صحبت خواهم کرد اما اولین تغییر مثبت من یک تغییر فیزیولوژیکی بود. من بین ۱۰۷ تا ۱۰۹ کیلو وزن داشتم و علیرغم چاقی مفرطی که داشتم، بدنی بسیار ضعیف رو باخودم حمل میکردم. در طی سال من حداقل ۵ بار سرما میخوردم. هر غذایی نمیتونستم بخورم چون به شدت معدم حساس بود و سریع معده درد و بهمراه برونروی شدید پیدا میکردم. ۱۰ متر فقط ده متر میدویدم قلبم درد میگرفت و کلیه هام تیر میکشید. تا اینکه سر یه جریان رو کم کنی تصمیم گرفتم به وزن و سایز ایده آلم برسم اما از اونجا که من از ورزش متنفر بودم مطمئن بودم از طریق ورزش نمیتونم خودم رو لاغر کنم. چون قبلا امتحان کرده بودم اما همونکه فعالیتم رو شروع میکردم و قلبم درد میگرفت بیخیالش میشدم. اما گفتم این پایان راه نیست. باید راهی باشه که من بوسیله اون خودم رو لاغر کنم. اونقدر گشتم و گشتم تا اینکه راهی پیدا کردم که من تونستم ظرف مدت ۲ ماه بدون ۵ دقیقه ورزش، ۲۴ کیلو وزن کم کنم. این لاغری من نه تنها عوارض نداشت بلکه قلبم سالم شد، دیگه راحت میتونستم بدوم، ورجه ورجه کنم بدون اینکه قلبم درد بگیره. یا کلیه هام تیر بکشه. طوری شدم که تمام لباس هام برام گشاد شده بود و هیچ لباسی اندازم نبود. اونقدر لاغر شدم که بستگان نسبتا نزدیکم مثل شوهرعمه،شوهرخاله فکر میکردن من معتاد شدم و به واسطه مصرف مواد مخدر صنعتی مثل شیشه لاغر کردم اما هیچکس جز پدر و مادرم حقیقت رو نمیدونستن. چون من تازه فارغ التحصیل شده بودم و از صبح تا شب ور دلشون بودم و فقط و فقط کتاب میخوندم.

دومین تغییر بنیادی من ۱ ماه بعد از لاغریم بود که من تصمیم گرفتم امتحان تافل شرکت کنم و مهارت های تخصصی زبانم رو افزایش بدم. قبل از اون من یک بار آزمون تافل دادم و نمره افتضاح ۶۳ از ۱۲۰ رو اخذ کردم. علیرغم اینکه خیلی مطالعه کردم. دوستان یه نکته رو عرض کنم خدمتتون من برای مطالعه زبان از استاد و کلاس استفاده نکردم. فقط و فقط خودم خوندم. من دفعه اول دست از پا دراز تر اومدم خونه با نمره ۶۳٫ دفعه دوم (که مصادف بود با یک ماه پس از گذشت لاغری من) با خودم گفتم چون راهی بود که من تونستم تو ۲ ماه ۲۴ کیلو کم کنم، چیزی که خیلی ها سالها براش تلاش میکنن آخرش هم بدستش نمیارن پس من هم میتونم تو ۱ ماه برای آزمون تافل آماده بشم و نمره خوبی بگیرم. و دقیقا با روش هایی آشنا شدم که ۱ ماهه سطح تافل خودم رو از نمره ۶۳ به ۹۰ رسوندم.

و اینجا برای من تقطه عطفی بود که به پدرم ثابت کنم میشه یه شب ره صدساله رو رفت منتهای مراتب باید اون میانبر رو پیدا کرد. من شهریور ۹۳ از دانشگاه فارغ التحصیل شده بودم.  در اسفند ۹۳ سر موضوعی به شدت رابطه من و پدرم خراب شد و حتی باعث شد پدرم من رو از خونه برونه و بگه اگر خیلی مردی برو خرجت رو در بیار. ببینم عرضه داری یه روز بدون پول تو جیبی که من بهت میدم زندگی کنی؟ و من اونجا بود که قسم خوردم رو پای خودم بایستم. اما همتون میدونید سال ۹۳ یکی از بدترین سالها از نظر اقتصادی برای ایرانیان بود. مگر کار پیدا میشد؟ اما با خودم فکر کردم گفتم چون راهی بود که من تونستم تو ۲ ماه، ۲۴ کیلو وزن کم کنم و تو ۱ ماه سطح زبان خودم رو عالی کنم، پس قطعا راهی هست که بتونم سریع کار پیدا کنم و اتفاقا برای ذهن من راهی باز شد که من سریع تونستم کار پیدا کنم و درست ۱۹ فروردین ۹۴ یکی از دوستان بهم زنگ زد که عسلویه در بخش مهندسی یک شرکت یک کار برات پیدا کردم. ۲۴ فروردین اینجا باش و من به این سیستم یه شبه ره صدساله رفتن ایمان آوردم. فهمیدم که همه چیز امکان پذیره. برای رسیدن به هرچیزی میانبری وجود داره. فقط باید میانبرها رو شناخت و من به شما توضیح میدم میانبرها برای عوض کردن باورها و ذهنتون چیا هستن. چطور به خواسته هاتون برسید.

من بیشتر از ۶ ماه عسلویه کار نکردم. اومدم تهران و مشغول به کار ازاد شدم. در محل کارم یه بار با ماشین همکارم که خونشون نزدیک خونه ما بود داشتیم میومدیم یهو برگشت گفت سپهر این فایل صوتی رو گوش کن. خیلی حرفای باحالی میزنه. دیدم فایل صوتی میگه باید از خودمون سوال کنیم زندگیمون دقیقا همون چیزیه که میخواستیم…. این فایل صوتی استاد عباس منش عزیزم بود. خیلی این فایل صوتی تاثیر عمیقی در وجود من گذاشت. رفتم سایت آقای عباس منش رو پیدا کردم. اول فایل های رایگان ایشون رو دانلود کردم و بعد به هرسختی بود روانشناسی ثروت ۱ ایشون رو خریدم. اون موقع از نظر مالی پیشرفت نکرده بودم. و اونجا بود که باز یک نقطه عطفی در زندگی من ایجاد شد. من از حرفای استاد عباس منش فهمیدم که این باورهای ما هستن که زندگیمون رو عوض میکنن. به محض شنیدن این حرفا شروع کردم به لیست کردن باورهای منفی من در تمام جنبه های زندگی. مادی، معنوی، سلامتی و… به توصیه استاد عباس منش باورهای مثبت خودم رو با صدای خودم ضبط کردم و هر روز صبح بعد از اینکه از خواب بیدار میشدم تو مسیر رفتن به شرکت گوش میدادم اما کافی بود نیم ساعت بگذره. دوباره افکار و باورهای قبلی به سراغم میومد. باز به توصیه استاد شروع کردم به گوش دادن به آموزش های NLP اما دیدم این مبحث یه جورایی پرته و اگر هم بخواد جواب بده که نمیده یه بازه زمانی ۵ تا ۱۰ سال زمان نیاز داره. یعنی چی که طرف اگه بالا سمت راست نگاه کرد داره دروغ میگه اگه چمیدونم پایین سمت چپ رو نگاه کرد داره خاطره سازی میکنه؟ این چرندیات چیه؟ مغز انسان خیلی پیچیده تر از این حرفاست که ما فکر میکنیم. دوستان اگر کسی اومد علمی رو به شما معرفی کرد، ببینید اون علم با فیزیک کوانتوم، مغز و اعصاب، روانشناسی، فلسفه و عرفان توجیه میشه یا نه؟ اگر با هرکدوم از این علومی که اسم آوردم منافات داشت، اون علم رد میشه. بخصوص فیزیک کوانتوم.

من نمیخواستم برای عوض کردن باورهام اینقدر زمان بذارم آخرشم ببینم نتیجه نداد. من میخواستم تا سنم کمه ثروتمند و قدرتمند بشم و از ثروت و قدرتم استفاده کنم. چرا من میگم تکرار و علمی مثل NLP جواب نمیده؟ بخاطر اینکه اصولا عوض کردن باورها با فکر کردن کار فوق العاده مشکلیه. چون از نظر روانشناسی، باورها عادت های رفتاری شما رو ایجاد میکنند و عادت های رفتاری فکر و کلام شما رو تعیین میکنه. بهمین خاطر از پایین به بالا تاثیر گذاشتن خیلی کار سختیه. و بجرات میتونم بگم محال. شما نمیتونید با فکرتون باورتون رو عوض کنید. چون باور در سطح بالاتری نسبت به فکر شما در شخصیت شما داره. شما حتی نمیتونید با فکر مثبتتون افکار منفیتون رو عوض یا کمرنگ کنید. دوستان اینکار خون به خون شستنه. خدایی نکرده جایی خون بریزه، شما نمیتونید اون خون ریخته شده رو با یه ظرف خون بشورید. بلکه باید با آب زلال پاکش کنید. اینکه بخواید با اندیشه مثبت، اندیشه های منفیتون رو از بین ببرید، کاری بس عبث و بیهودس. کافیه یک ثانیه حواستون پرت بشه. اونوقت افکار و باورهای منفی دوباره به سمتتون هجوم میارن. دوستان عزیزم بیاید با خودمون صادق باشیم. ما نمیتونیم با این روشهای تکرار و NLP فکر مثبتمون رو برای همیشه جایگزین فکر منفیمون کنیم مگر اینکه نظام باورهامون رو عوض کنیم. مگر اینکه نیرویی از بالا ضمیرناخوداگاه ما رو کن فیکون کنه. نظام باورهامون متلاشی بشه. من نمیخوام بگم نظام باورهامون عوض شدنی نیست. برعکس خیلی راحت عوض میشه. در عرض چندثانیه میتونید یه باور رو نابود کنید. خیلی راحت تر از اونچه که فکرش رو کنید. اما با فکر کردن و تکرار نمیتونید این کار رو بکنید. با شبانه روز گوش کردن به صدای خودتون که توش عبارات تاکیدی مثبت رو ضبط کردید نمیتونید باورهاتون رو عوض کنید. حتی نمیتونید فکرتون رو عوض کنید چه برسه به باورهاتون. من دوره های NLP رو از بهترین اساتید آمریکایی به صورت آنلاین آموزش دیدم. اما هیچکدوم از روش ها موثر نبود به جز یک روش برای مخفی کردن خاطرات منفی و ناخوشایند در ذهن. من جز این روش از هیچ روش این علم یا بهتره بگم شبه علم استفاده ای نمیکنم. بهمین خاطر نشستم شبانه روز دنیای مجازی رو زیر و رو کردم. یه حسی درونم میگفت برای عوض کردن باورها راه ساده و سریعی هست. علیرغم اینکه با دوره روانشناسی ثروت استاد عباس منش یه سری تغییرات کوچکی در اوضاع مالی و سلامتیم به وجود اومده بود، اما من باز من قانع نشده بودم.

من موفقیت مالی بزرگتر و بیشتری میخواستم. بازم برای پیدا کردن راهکارهایی برای عوض کردن باورهام تحقیق میکردم. به زبان های مختلف. هروقت که در محل کارم بیکار میشدم یک بروزر کروم باز میکردم و میرفتم به زبان های مختلف در خصوص ضمیرناخوداگاه سرچ میکردم و اجازه میدادم کروم اون متن رو به زبان انگلیسی برام برگردان کنه و من مطالعه می کردم. ویدئویی در یوتیوب نبود که من در خصوص نظام باورهای انسان ندیده باشم. تا اینکه یک روز خسته از جست و جوی بی پایان در یکی از کتابخانه های دنیا با مقالاتی آشنا شدم که عنوانش این بود: عوض کردن نظام باورهای انسان در چند ثانیه. گفتم مگر میشه؟ شروع کردم به دانلود و مطالعه اون مقاله و در کمال تعجب دیدم نوشته با انجام چند حرکت ساده میتونید باورهاتون رو عوض کنید. اسم نویسنده هاش رو سرچ کردم و زیر و بمشون رو درآوردم و دیدم اینها در اثر الهام و تجربه به یک علمی رسیدن که به وسیله اون میتونن روی ضمیرناخوداگاه اثر مستقیم بذارن. حتی کتابی هم چاپ شده بود که گوشه تعدادی از کتابخونه های دنیا داشت خاک میخورد. بنیانگذار اون علم که ۱۰ سال پیش فوت کرده بود و شاگردانش هم بشدت مسن شده بودن اما چرا شاگردان شاگردان در توسعه مطالب کوتاهی کرده بودن جای بسی تعجبه. حقیقتش اول باور نکردم. بعد بخودم گفتم تو که NLP رو که اونقدر زمان بر و بی سروته بود امتحان کردی بیا حداقل اینم امتحان کن شاید نتیجه گرفتی. نکته ای که خیلی جالب بود این بود که توی مقالات به این موضوع اشاره کرده بود که شما بعد از عوض کردن هر باور روی ضمیرناخوداگاه یک حرکت ثابت ناخوداگاه به اسم نفس عمیق یا خمیازه از بدنتون سرمیزنه که نشون دهنده اینه که این باور عوض شده. اولین کاری که کردم اومدم از روی لیست باورهام دو سه تاش رو به تصادف انتخاب کردم و روی خودم اجرا کردم. خیلی جالب بود. خمیازه اومد اما اون لحظه چیزی متوجه نمیشدم. حس خاصی نداشتم. اما ایمان داشتم که میتونم و بعد ادامه دادم. بعد از اینکه به این علم مسلط شدم، یهو یاد استاد عباس منش افتادم. همتون احتمالا ویدئوهای رایگان آقای عباس منش تحت عنوان چگونه درامد خود را ۳ برابر کنیم رو دیدید. من با خودم میگفتم اگر آقای عباس منش، سایر اساتید و عرفا راست میگن که زندگی من رو باورهام میسازه، پس چرا بجای ۳ برابر کردن درامدم، نیام دارایی هام رو ۳ برابر کنم؟ با خودم گفتم درآمدم ۳ برابر بشه خب بطبع مخارجم هم ۳ برابر میشه. پس بذار رو باورهام کاری کنم که بدون کمترین تلاش دارایی هام ۳ برابر بشه. بعد گفتم اصلا چرا ۳ برابر؟ من میخواام با همین درآمدم دارایی ها و مایملکم رو ۱۲ برابر کنم. یا دروغ میگن یا راست میگن دیگه. گفتم من درامد ۳ برابر نمیخوام چون دردی ازم دوا نمیکنه. بهمون اندازه مخارجم میره بالا. اما اگه این حرف راست باشه که باورهات رو عوض کن که زندگیت عوض بشه، باید بتونم تو یک سال دارایی هام رو ۱۲ برابر کنم. اینکار رو کردم و موفق شدم. وقتی باورت به آنی عوض میشه، زندگیت هم به آنی عوض میشه. امروز سهام یه شرکت نفتی رو میخردیم ۳۰۰ تومن. یه ماه بعدش اون سهام میشه ۵۵۰ تومن. ۶۰۰ تومن. امروز یه تیکه زمین کوچیک میخریدم، یک ماه بعدش اتفاقاتی میفتاد قیمت زمین ۳ برابر میشد. تو طلا سرمایه گذاری میکردم یهو قیمت جهانی طلا میرفت بالا و سودهای کلانی نصیب من میشد. ناگفته نماند ها. من چون این باور تو ذهنم بود که سرمایه گذاری ضرر هم داره، دوبار ضرر هم کردم. اما اونقدر میزان سودم زیاد بود که تمام ضررهام رو جبران میکرد. الان این باور رو که در سرمایه گذاری هم ضرره و هم سود رو عوض کردم و گفتم سرمایه گذاری برای من فقط سوده اونم سود بالای ۳۰۰%. یعنی ۳ برابر. به محض اینکه اون سهام های ضرر ده رو فروختم دوباره سهام هام یک روند صعودی رو شروع کردن به طی کردن.

بعد از گذشت یه مدت ایمان و تسلط من به این علم اونقدر قوی شد که حتی میتونستم روی ترس های ذاتی که همراه هر انسانی هستش اثر بذارم و اون ترس ها رو از بین ببرم. مثل ترس از ارتفاع. من برای غلبه بر یک سری ترس های درونیم تصمیم گرفتم پرواز کنم. یک دوره فشرده خلبانی پاراگلایدر ثبت نام کردم. اما حتی توی تمرین های زمینی وقتی بال میومد بالا بازم احساس وحشت میکردم در صورتی که من روی زمین بودم. حتی بال منو ۵ سانت هم از روی زمین جدا نکرد. اونقدر میزان ترس از ارتفاع در من زیاد بود که حتی باعث شده بود ترس های دیگم پشت این ترس از ارتفاع قایم بشن. تمرین های زمینی رو با ترس هرطور بود تموم کردم. شب که با تیم رفتیم خوابگاه مد نظر، با خودم گفتم فایده نداره. این دو روز که تمرینات زمینی بود تو اینقدر ترسیدی وای بحال فردا که تمرینات شیب کوتاهه و تو بایستی ۵ الی ۱۰ متر بلند بشی. اونجا تو هوا سکته میکنی.  بیا ببین اون روش برای غلبه بر ترس هم استفاده میشه یا نه؟ حقیقتش فکر نمیکردم بتونم با اون روش به ترس های ذاتیم غلبه کنم. اما تکنیک هاش رو اجرا کردم و خمیازه که علامت مثبت بدن برای تغییر باور بود رو هم دیدم. اون شب حسی نداشتم. شام خوردیم و زود خوابیدیم برای اینکه صبح زود بریم تیک آف کنیم. شاید باورتون نشه خدای خودم رو شاهد میگیرم صبح که رسیدیم سر سایت پروازی هیچ ترسی تو دلم نداشتم.. حتی وقتی رفتیم سایت شیب کوتاه من برای اولین تیک آف داوطلب شدم. اگر بگید یک ذره دلهوره و اضطراب داشته باشم. ابدا. فقط میخواستم بپرم. جالبه بدونید وقتی پریدم باد اونقدر شدید بود که من رو بجای ۱۰ متر ۳۰ متر برد بالا و سمت چپ یه دره بود که توش پر از درخت بود اما من بهیچ عنوان نترسیدم و خیلی آروم و ریلکس به توضیحات مربی پشت بیسیم گوش میدادم و جهتم رو عوض کردم و خیلی عالی فرود اومدم. من توی اون گروه ۹ نفره اولین کسی بودم که تیک آف کرد و از روی زمین بلند شد و جالبه بدونید اولین کسی هم که توی اون گروه سولو شد و خلبان شد من بودم. منی که از همه بیشتر میترسیدم. منی که تو تمرینات زمینی قلبم میومد تو دهنم.

من تا پیش از عوض کردن باورهام در سال ۵/۶ بار سرمای بد میخوردم بعد از عوض کردن باورهام دیگه مریض نشدم. دروغ نگفته باشم یک بار در اثر یه اشتباه غذای مونده خوردم و مصموم شدم ولی حتی نوع مصمویت حال حاضر هم با مصمومیت های سالهای پیش فرق میکرد. سال های پیش من کوکوسبزی که عاشقش بودم رو میخوردم تا یک هفته برون روی داشتم. اما اون مصمومیتی که بعد از عوض شدن باورهام پیدا کردم از صبح ساعت ۹ بروز داد خودش رو و تا عصر ساعت ۲ تموم شد و من کاملا خوب خوب شده بودم. خیلی لذت بخشه که بدن سالم داشته باشید. بتونید از سرمای کره زمین لذت ببرید. بتونید هر غذایی دلتون میخواد بخورید. نسبت به هیچی آلرژی نداشته باشید. سلامتی خیلی خوبه. اگر مردم میدونستن با این روش چقدر راحت میتونن آلرژی هاشون رو، آلزایمرهاشون رو، سلول های سرطانیشون رو، تومورهاشون رو از بین ببرن، دنیا گلستان میشد.

زیاد نمیتونم و نمیخوام وارد زندگی شخصیم بشم اما دلم میخواد گوشه هاییش رو براتون باز کنم تا آثار سریع عوض شدن باورها رو حداقل در زندگی یک نفر دیده باشید. سال ۹۰ اتفاقات مالی وحشتناکی برای خانواده ما رخ داد. پیش از سال ۹۰ میلیون برای ما پول خرد بود و در بهمن ۹۰ کارمون به جایی رسید که ۱۰۰ هزار تومن یه مبلغ بزرگی شده بود که میتونست زندگی ما رو تحت الشعاع قرار بده. پدر من دارایی خودش رو ظرف کمتر از ۴ ماه به باد فنا و نابودی داد. خب برای ما خیلی سخت و دشوار بود.

این قضیه بحران مالی تا ابتدای سال ۹۴ ادامه داشت. تا اینکه محصول روانشناسی ثروت آقای عباس منش رو خریدیم. بعد از اون من و خانواده ام با تماشای محصولات استاد عباس منش یه روند صعودی رو طی کردیم اما بازهم نتیجه های حاصل برای ما کافی نبود. اما از وقتی که با این قدرت آشنا شدم اون روند صعودی چنان شتاب و شیبی به خودش گرفته که من حقیقت فرصتی برای شکرگزاری ندارم. یک نمونش رو براتون باز میکنم و دیگه ادامه نمیدم. مادر من از بچگی دوست داشت یکی بیاد بهش بگه تو صاحب فلان قدر ثروت هستی. بیا و ثروتت رو بگیر.  بعد از بدست آوردن این قدرت الهی توسط من و خانواده ام، در مجلس ختم پدربزرگ من یکی از بستگان دور مادرم اومد به ما اعلام کرد که خانم چه نشستی که شما مالک ۱۸ هزار متر زمین در فلان جا هستید. پدربزرگ شما یکی از بزرگترین ملاکان زمان خودش بوده. ما این رو میدونستیم اما حقیقتش نمیدونستیم که اون خدابیامرز بچه داره. تا اینکه پدر شما (یعنی پدربزرگ من) که فوت میکنن و ما اعلامیه ایشون رو دیدیم و اسم پدرشون رو که دیدیم فهمیدیم ایشون فرزند همون خدابیامرز هستن. ما باورمون نمیشد. از چندجا که استعلام کردیم دیدیم نه تنها حقیقت داره بلکه اون زمین ها خیلی بیشتر از این حرفاست. فقط ۵۰۰ هکتار در یک قسمت افتاده. حالا بقیش بماند.

دوستان این اتفاقی نیست. اینجا بود که من فهمیدم ثروت در درون ماست. نه بیرون از ما. مادر من از بچگی عاشق این بود که یکی بیاد بگه شما صاحب اینقدر پول و ثروت هستید. اما این اتفاق زمانی براش افتاد که این باور رو در خودش ایجاد کرده بود که به زودی یک نفر میاد و میگه تو صاحب یک ثروت عظیم هستی. قبلا براش آرزو و رویا بود. اما با عوض کردن باورهاش این رویا به حقیقت پیوست. دوستان بخواهید تا به شما داده شود. در را بکوبید تا در را برای شما باز کنند. بجویید تا بیابید.

داستان به اینجا ختم نمیشه. من تا الان یک علم خیلی عجیب و غریب بدست آوردم که حاصل زحمات محققان آلمانی، انگلیسی و آمریکایی هستش. من بعد از این قضایا رو باورهایی کار کردم که بتونم بیشتر به رمز و راز هستی و آفرینش پی ببرم.

یه روز جمعه تو خونه مشغول عوض کردن باورهام بودم که احساس خستگی کردم. گفتم برم یه ربع، بیست دقیقه استراحت کنم. از اونجا که استراحت من سرچ کردن درباره رازهای نهان بشریته شروع کردم به تحقیق بیشتر بلکه ببینم راه یا رازی پیدا میکنم درباره انسان و کائنات که تابحال به گوشم نخورده باشه؟ و در کمال ناباوری چشمم به یک لینکی افتاد که من رو برای مدت یک دقیقه مات و مبهوت نگه داشت. فقط من ۷ یا ۸ بار عنوان اون مطلب رو خوندم. تو عنوان اون مطلب نوشته شده بود علمی برای نفوذ به ناخوداگاه انسان و عوض کردن باورها و شخصیت در زمانی بسیار کوتاه. اما متاسفانه توضیح اون مطلب در حد یک پاراگراف سه خطی بود. توی اون توضیحات نوشته بود این راز از گذشته های دور سینه به سینه و نسل به نسل منتقل شده و افرادی که این راز رو حمل میکنن مثل جونشون از اون مراقبت میکنن.افرادی که این راز رو میدونن میتونن به راحتی وارد ضمیرناخوداگاهشون بشن و باورها، رفتارها و افکار غلط خودشون رو اصلاح کنن. هرچقدر راجع به عنوانش جست و جو کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم.  تلاش کردم با شاگردهای اون استاد که یه گوشه ای از این راز رو برملا کرده بود صحبت کنم. از شاگردانش راجع به اون راز پرسیدم و همشون اذعان کردن که استاد گوشه هایی از اون راز رو برای ما مشخص کرده و همون گوشه ها و الفباش قدرت های درونی ما رو هزاران برابر کرده. شما هم بیا و این دست نوشته ها رو بگیر و بخون و روش فکر کن. به محض آغاز مطالعه اون نوشته ها که شامل آیاتی از قرآن مجید، انجیل متی و عهد عتیق بود، به قدرت هایی دست پیدا کردم ورای قدرت فکر و اندیشه و ضمیرناخوداگاه. دارم بهتون میگم که این قدرت الهیه. این قدرت از جانب خداست در درون بشر. فقط کافیه اون رو در راه رسیدن به خواسته هاتون بکار ببندید. حتی میگن کسانی که این علم رو بدست میارن از هیچ پول و ثروت خلق میکنن و یکی از اونها منم که از هیچ پول و ثروت برای خودم خلق کردم. شما با بکار گیری این قدرت میتونید افسار فکر و ضمیرناخوداگاهتون رو در دست بگیرید. میتونید از هیچ برای خودتون اون چیزی رو خلق کنید که میخواید. بخدا اینها بلوف نیست. اینها قدرت خدا در درون ماست. در گوشه گوشه تعالیم مذهبی به این قدرت اشاره شده اما هیچ وقت جدی نگرفتیمش. هیچ وقت نفهمیدیم بجای این همه اختراع و اکتشاف اگر اون قدرت رو کشف میکردیم میتونستیم به تمام خواسته هامون برسیم. اینجا بود که یک راز عظیمی بر من آشکار شد. حالا دیگه من هم میتونستم با یک روش علمی باورهام رو عوض کنم و هم با یک روش سنتی هزاران ساله. هم یک علم جدیدی بدست آورده بودم و هم یک تجربه هزاران ساله. خیلی جالبه. مطمئنم بازهم رازهایی در درون بشر هست که ما ازش بیخبریم و شبانه روز تلاش میکنم سر از این رازها در بیارم.

دوستان عزیز کسب ثروت، موفقیت، سلامتی داشتن رابطه خوب یا هرچیز خوب دیگه تو دنیا به طرز نوشتن یا ننوشتن اهداف بستگی نداره. من هدفی مثل لاغر شدن، موفقیت تو آزمون تافل، پیدا کردن سریع کار یا تمام اهدافی که بهش رسیدم رو اصلا ننوشتم. شاید باورتون نشه بغیر از هدف لاغری، خیلی از اهداف رو بعد از اینکه درخواست کردم اصلا فراموش کردم و وقتی بهش رسیدم یهو یادم اومد عه من دقیقا همینو تو زندگیم میخواستم. کسب ثروت و موفقیت خیلی به این وابسته نیست که افراد عاشق کارشون باشن. نه. خیلی ها هستن از کارشون لذت نمیبرن اما ثروتمند هستن. خوبه که آدم عاشق کاری که میکنه باشه اونطوری سریعتر ثروتمند میشه اما الزاما نباید عاشق کاری باشی که انجام میدی. مثلا من تو مساله صادرات واردات متنفرم از قوانین و بی نظمی های گمرک کشور. اعصاب برای آدم نمیذاره. اما خب در ازاش سود و منفعتش خیلی میچربه اعصاب خوردی های ترخیص کالا. شاید گفتنش و قبول کردنش سخت باشه اما حقیقت داره. ۹۵% چیزهایی که توی کتاب های موفقیت نوشتن، در زندگی بشر صدق نمیکنه. اگر باور نمیکنید مشکلی نیست. خودتون رو در نظر بگیرید. چقدر وقت گذاشتید برای خوندن کتاب های موفقیت یا رازهای ثروت؟ کدومش جواب داد؟ علم و عملی قدرتمنده که شما تاثیرش رو در همون لحظه ببینید. موفقیت با انجام مدیتیشن های عجیب غریب و مرتاض بازی و اینکارا بدست نمیاد. اجازه ندید تو ذهنتون بکنن که برای ثروتمند شدن، برای سلامت شدن باید به خدا برسید. باید ساعت ها مدیتیشن کنید. باید ساعت ها بشینید یوگا کنید. ثروتمند شدن هیچ ارتباطی به این کارا نداره. ثروتمند شدن فقط و فقط به باورها و قضاوت های ما بستگی داره. باورها و قضاوت های ما هستن که دیکته میکنن چی بشیم چی نشیم.

عزیزان من به این واقعیت شک نکنید که تمام شمایی که الان دارید این ویدئو رو میبینید آماده پذیرش این علم نسبتا نوین و این راز چند هزار ساله هستید. آماده تغییر زندگیتون هستید. دیگه مجبور به تحمل بی پولی، مریضی و رابطه عاطفی بد نیستید. میتونید به جایی برسید که فکر کنید و خلق کنید. این علم با تمام علومی که میشناسید فرق میکنه. اون رازهم با تمام چیزهایی که در خصوص راز ثروت و موفقیت شنیدید و خوندید فرق میکنه.

همه چیز در درون شماست. شما الان آماده داشتن ثروت های عظیم هستید. شما آماده سالم شدن هستید.  فقط کافی قدرتهای درونیتون رو فعال کنید. اول باید به قدرتی که در اختیار شماست و حکم مادر ضمیرناخوداگاه و باور شما رو داره تسلط پیدا کنید و بعد باورها و ضمیرناخوداگاهتون رو عوض کنید.

عزیزان من شما با دیدن مجموعه آموزشی ” تغییر باورها و زندگی در کمتر از ۶۰ ثانیه ” به راحتی آب خوردن میتونید باورهاتون رو عوض کنید. به راحتی هرچه تموم پا در مسیرهایی میذارید که با توجه به باورهاتون براتون ثروت آفرینی میکنن. اگر برنامه ریزی ذهنتون رو کرده باشید ماهی ۳ میلیون، کاری پیدا میکنید که ماهی ۳ میلیون حقوق داشته باشید. اگر درآمد ذهنیتون رو کرده باشید ماهی ۵۰۰ میلیون، بیزینسی راه میندازید که ماهی ۵۰۰ میلیون بدست میارید. با دیدن این برنامه میتونید در کمتر از یک هفته سلول های سرطانی رو در وجودتون نابود کنید. هر بیماری فکری، جسمی و احساسی که فکرش رو بکنید، با این روش میتونید درمان کنید. بعد از دیدن این آموزش ها پول و ثروتی نیست که بخواید اما نتونید بهش دست پیدا کنید. برنامه کاری نیست که بخواید و نتونید اون کار رو انجام بدید. هدفی نیست که بخواید اما نتونید بهش برسید. بیماری نیست که بخواید اما نتونید اون رو درمان کنید. شما بلافاصله با دیدن این برنامه شروع میکنید به دریافت الهامات قوی. قدرت های درونیتون شروع میکنن به فعالیت. میتونید در کسری از ثانیه، به بدنتون فرمان بدید و در کسری از ثانیه بدنتون فرمان های شما رو اجرایی کنه. میتونید با بکاربستن این آموزش ها بر ترس های درونیتون غلبه کنید. دیگه نیازی نیست کارهای خطرناکی مثل ماجراجویی و جدال با طبیعت انجام بدید که ترس هاتون بریزه. میتونید در کسری از ثانیه عادت های مخرب غذاییتون رو عوض کنید و عادت های مثبت رو جایگزین کنید. میتونید در یک صدم زمانی که مردم برای لاغر شدن و چاق شدن وقت میذارن، به خواسته هاتون برسید. دوستان عزیز این تمرین ها یک اصول جهان شموله. یعنی در هر زمینه ای کاربرد داره. چون مستقیم به شما قدرت میده. شما با این قدرت و اون روش های خیلی کوتاهی که آموزش میبینید میتونید به راحتی باورهاتون رو عوض کنید. نظام رفتاری و فکریتون رو عوض کنید. و وقتی باورها، نظام رفتاری و نظام فکریتون رو عوض کنید، مثل لیزری میمونید که تمام انرژی خودش رو متمرکز کرده بر روی هدف یا اهدافش.

خیلی ذوق زده ام. نمیدونم دیگه چیکار کنم که پیامم رو به سراسر فارسی زبانان دنیا برسونم. حتی برای تسریع تو این فرایند میخوام یه پیج پر بیینده تو اینستاگرام بخرم که سریعتر حرفم به گوش مردم برسه. بنابراین اگه دیدید پیج من ۲۰ هزار تا، ۳۰ هزارتا فالوئر داره، بدونید به این خاطر هستش. نه تقلب میخوام بکنم نه هدف دیگه ای دارم. نمیدونم گذشته این پیجی که میخوام بخرم چیه؟ آهنگ بوده؟ جوک بوده؟ یا دوستیابی. برام مهم نیست. فقط و فقط این مهمه مردم پیام منو بشنون. میدونید دوستان الان کشورما در وضعیت خاصی قرار داره. ایران دوباره داره میشه ژاندارم منطقه. کشورهای غربی و آمریکا از ترکیه و عربستان رو برگردوندن به سمت ایران. غول های نفتی شلومبرژه، شل، بریتیش پترولیوم، مرسک ، تمام هواپیماسازها و خودروسازها مثل بوئینگ، ایرباس و … همه دارن میان ایران. شما الان وضعیت ترکیه و عربستان رو ببینید. هر روز یه مناقشه و مساله ای با غرب دارن. اینا ده سال دیگه آینده ای شبیه به افغانستان خواهند. اروپا و آمریکا فهمیدن که ترکیه و عربستان ژاندارم خوبی برای منطقه نیستن. بد تا کردن با سراسر دنیا. حالا ایران باید دوباره بشه ژاندارم منطقه. دوباره باید بشه غول اقتصادی خاورمیانه. ۱۰ سال دیگه ایرانی که درش زندگی میکنیم با این ایران زمین تا آسمون متفاوت خواهد بود. مقصودم از زدن این حرفا اینه که دلم میخواد پیش از رسیدن به اون نقطه اوج، مردم کشورم خودشون و باورهاشون رو بسازن. دلم میخواد پیش از رسیدن به اون نقطه اوج این شعار عملی شده باشه هر ایرانی یک میلیونر دلاری. همونطور که در آمریکا هر دقیقه ۱ نفر میلیونر دلاری میشه، تو ایران هم تو هر دقیقه ۱ نفر به جمع میلیونر های دلاری و یورویی بپیونده. دیگه مردم برای امرار معاش مستقل از دولت عمل کنن. اینطور نباشه که هر انتخاباتی بشه مردم فریاد بزنن آقای رئیس جمهور اقتصاد. آقایی رئیس جمهور بیکاری، آقای رئیس جمهور فقر. هر ایرانی یک کارآفرین میلیارد. این چیزی که سزاوار ایرانیه. گدایی کردن جلوی پای دولت سزاوار ایرانی نیست. “نفس عمیق و لبخند “روش هایی که من بهتون میگم فوق العاده سادست. نه نیاز به جای ساکت داره و نه نیاز به حالت خوابیده. در هرجا و در هر شرایطی میتونید این روش رو اعمال کنید. ناگفته نماند علیرغم اینکه اصول اجراییش خیلی سادست اما توضیح اینکه این روش ها از کجا اومده، چطور کشف شده و چطور در ما اثر میذاره کمی شاید پیچیده باشه. اما اصلا نگران نباشید. اجرا کردن اون کارها فوق العاده سادست. مثل این میمونه که افرادی صدها سال برای ساختن هواپیما وقت گذاشتن اما خیلی راحت سوار هواپیما میشیم و در عرض چند ساعت از کشوری به کشور دیگه حرکت میکنیم. این هم همینه. اونقدر روش اجراییش سادس که خودتون خندتون میگیره. اما اگر از علم پشت سرش و سابقش براتون بگم، حیرت میکنید. پیش داوری راجع به روش ها نکنید. شما از من نخواهید شنید که توی یک اتاق خلوت بشینید و خودتون رو در وضعیت دلخواه مجسم کنید. نه اینکار زمان بر و بی فایدس. من کلا به هیپنوتیزم و تلقین و عبارات تاکیدی مثبت اعتقادی ندارم. من به اینکه اهدافم رو جلوی چشمانم بچسبونم و هر روز اون رو بخونم اعتقادی ندارم. اصلا بحث چیز دیگس و راه های دیگه. روش من اونقدر سادس که خودتون خندتون میگیره و اونوقت غبطه میخورید به اینکه ای کاش این رو زودتر میدونستم و اینقدر زمان رو از دست نمیدادم.

دوستان یکی از بزرگترین مسائلی که من گرفتارش شده بودم گوش دادن به هر کسی بود که اسم خودش رو گذاشته بود استاد موفقیت و خوندن کتاب های هرکسی که اسم خودش رو گذاشته بود نویسنده راه خوشبختی. دوستان خیلی مراقب باشید به چه حرفهایی گوش میکنید و چه کتاب هایی رو میخونید. برخی از اساتید موفقیت هستن که شما هرچی بیشتر به سخنانشون گوش کنید، گمراه تر میشید. ذهنتون خراب تر میشه. از ثروت دورتر میشید. خیلی از اونها عمدا یا سهوا اومدن موفق شدن و ثروتمند شدن رو برای مخاطب سخت جلوه میدن. اون رو میان با فیزیک کوانتوم پیوند میدن. میگن اگر میخوای ثروتمند بشی باید کوانتومی فکر کنی. باید استاد علم کوانتوم بشی. اما هیچ وقت نگفتن کوانتومی فکر کردن یعنی چی دقیقا؟ گاها دیدم میان ثروتمند شدن رو ملزم به مدیتیشن کردن و یوگا کردن میکنن. اگر کسی با مدیتیشن و یوگا قرار بود ثروتمند بشه، راهبه های بودایی و هندو ثروتمندترین مردان جهان بودن. خیلی ها میان با خلاصه کردن کتاب های برایان تریسی، وین دایر، دبی فورد و… سمینار برگزار میکنن و محصولی آماده میکنن و اون رو به قیمت n میلیون تومن میفروشن غافل از اینکه کل این کتاب ها رو میتونید با ۱۰۰ هزار تومن از کتاب فروشی سر کوچتون تهیه کنید.  حرف من اینه، به حرف کسی گوش کنید که راه رو برای شما آسون و کوتاه کنه نه سخت. کاری کنه که ثروت و سلامتی و خوشبختی تو مشتتون بیاد نه اینکه اونا بشن جن و شما بسم الله. اونا بشن سواره و شما پیاده.

حرف هایی که من در محصول ” تغییر باورها و زندگی در کمتر از ۶۰ ثانیه ” آماده کردم به غیر از دو قسمت کوتاهش، در هیچ کتابفروشی پیدا نمی کنید. این رو بهتون قول میدم. علمی و رازی رو خواهید شنید که هیچوقت در زندگیتون نشنیدید. علمی که در این بسته من براتون توضیح میدم، کاملا توسط علم فیزیک کوانتوم، مغز و اعصاب، روانشناسی، فلسفه و عرفان شرق و غرب تایید میشه. علمی کامله. میدونید دوستان اگر امروز کسی اومد به شما علمی رو معرفی کرد ببینید آیا این علم با فیزیک کوانتوم، مغز و اعصاب، روانشناسی، فلسفه و عرفان توجیه میشه یا نه. الان مثلا NLP ظاهرا بر مبنای علم مغز و اعصاب و روانشناسیه اما بهیچ عنوان توسط فیزیک کوانتوم توجیه نمیشه. علم حساب نمیشه. رد میشه. میشه شبه علم. پس دقت کنید وقت ارزشمندتون رو برای چی صرف میکنید.

من برای فروش این بسته آموزشی هیچ توجیه اقتصادی نمیارم. خدای من خودش شاهده که این آموزش ها و روش ها به قیمت کل هستی ارزش دارن. اینکه الان شما دارید این ویدئو رو میبینید یعنی شما آماده پذیرش تغییرات هستید. حتی اگر یک نفر هم در زندگیش تغییر ایجاد بشه، من به رسالت خودم پایان دادم. اگر یک فرد سرطانی هم پیدا بشه که بگه من به واسطه آموزش های تو بعد از یک هفته سرطانم خوب شد، منم به رسالتم رسیدم. هرچند که مطمئنم تغییرات بزرگ در انتظار همه شماست که دارید این ویدئو رو میبیند.  من رویایی دارم که هر فارسی زبان، ایرانی، افغان، تاجیک یه روزی از این بسته های آموزشی استفاده کنه و سالم و ثروتمند و خوشبخت بشه.

مخاطبین خاص این دوره کسانی هستند که دنبال یک تغییر بنیادی در زندگیشون باشن. تغییر روحی و فیزیکی.

کنکوری ها، کسانی که میخوان وضع مالیشون از وضعیت حال حاضرشون هزاران برابر بهتر باشه. زوجینی که علیرغم عشقی که میونشون هست نمیتونن باهم بسازن. کسانی که گرفتاری های خاصی دارن. نمیدونم هر نوع گرفتاری.

افراد چاقی که میخوان لاغر بشن و افراد لاغری که میخوان اندام پر تری داشته باشن.

بیماران شامل انواع بیماران روانی و جسمی مثل بیماران سرطانی، هپاتیتی و حتی کسانی که به صورت مادر زاد بیماری های به اصطلاح لاعلاج دارن مثل میگرن یا هر بیماری.

همه و همه. این بسته آموزشی من جهان شموله. هر کسی میتونه از این محصول استفاده کنه. از کسی که شبا خیابون ها رو جارو میکنه و فکرهای بزرگ تو ذهنش داره تاااا پادشاه کشور برونئی که هواپیما و ماشین هاش از طلا ساخته شدن. روشویی و توالت فرنگی هواپیمای ایرباسش از طلاست. اون هم میتونه با دیدن این محصول ثروت خودش رو هزاران برابر حال حاضر بکنه.

یک تخفیف ویژه هم برای بیماران در نظر گرفتم. مقدار این تخفیف مشخص نیست. اما سقف تخفیف برای بیماران ۵۰% هستش. خب این عزیزان به اندازه کافی هزینه شیمی درمانی و این مسائل میدن. من حداقل تلاش کنم این محصول به راحتی دستشون برسه و اونا سلامتیشون رو بدست بیارن.

خیلی وقت پیش، قبل از اینکه با این روش ها آشنا بشم، یه شب قبل از خوابم با خدای خودم عهدی بستم. به خدای خودم گفتم خدایا تو راز ثروتمند شدن رو به من بیاموز، من هم قول میدم اون راز رو در اختیار همه به رایگان قرار بدم. بعد از اینکه رازهایی ثروت و خوشبختی بر من عیان شد، من به خودم گفتم الوعده وفا آقا سپهر. حالا نوبت توعه که به قولت به خدا عمل کنی. گفتم چیکار کنم، چیکار نکنم، به این فکر رسیدم که آقای عباس منش مخاطبین زیادی داره. من هم بیام این راز رو با ایشون در میون بذارم. حدود ۱ ماه زیر پست های ایشون کامنت میذاشتم اما خبری نشد. بهشون تو اینستاگرام دایرکت دادم، خبری نشد. تو فیسبوک به هرپیجی که مربوط به ایشون بود پیام دادم اما خبری نشد. تا اینکه با مدیر فروششون صحبت کردم و ایشون گفتن به ایمیل info ی ما ایمیل بزنید. اگر لازم باشه استاد هم خودشون میخونن. تا اینکه من ایمیل رو زدم و با برخورد زننده خانم شایسته روبرو شدم. بعد از این ماجرا باز گفتم خدایا چیکار کنم؟ یه صدایی درونم میگفت آفرین سپهر. تو به عهد خودت وفا کردی. وفاداریت رو ثابت کردی. حالا خودت شروع کن به ارائه یه محصول و این موارد رو توضیح بده و اون رو با یک قیمت بالا برای فروش بذار. یکم شوکه شدم، گفتم من با خدا عهد کردم که این علوم رو مجانی در اختیار مردم قرار بدم. باز اون ندای درونی بهم گفت: بشر چیزی رو که رایگان بدست بیاره، خیلی راحت هم از دستش میده. اون ها باید بهای رسیدن به ثروت و خوشبختی و سلامتی رو پرداخت کنن. همونطور که تو پرداخت کردی. گفتم اگه نشه چی؟ اگه مسخرم کردن چی؟ مردم اینهمه سمینار دوروبرشون هست، این همه کلاس های آموزشی. من بیام روشی به این سادگی رو توضیح بدم، بهم نمیخندن؟ مسخرم نمیکنن؟ ندای درونم با تشر گفت: تو هنوز به خدا ایمان نداری. گفتم دارم. گفت نداری. اگر داشتی انجام میدادی. گفت تو با این حرکت زیر بنای تغییرات اساسی رو در زندگی مردم ایجاد میکنی. اونایی که باید تغییر کنن، با تو و محصولاتت آشنا میشن. هزینه ای هم که صرف خرید محصول تو میکنن، بهای رسیدن به خواستشونه که باید پرداخت کنن.

اینکه بگم با ایمان کامل شروع کردم، دروغه. اما خب شروع کردم و با چشمان خودم دیدم چطور راه برام هموار میشد. دیدم چطور منابع تحقیقم کامل و کاملتر میشد و بواسطه اون ایمان من قوی و قوی تر. دیدم چطور برای آماده کردن متون سخنرانیم، کلمات بهم دیکته میشد. حالا من اینجام. پیش شما که منو میبینید. اگر برای تغییر آماده اید؟ همین الان شروع کنید. پیش از شروع خرید، حتما حتما سوگند نامه را بخونید و امضا کنید.

ثروت، خوشبختی و سلامتی حق شماست. حق خود را از خدا و کائنات بخواهید.

در پناه خدای ثروت آفرین

 

206 thoughts on “تغییر باورها در کمتر از ۶۰ ثانیه

 1. با سلام
  من دقیقا توی این فرکانس بودم که کسی باشه بگه بابا میشه خیلی راحت باورهای غلط رو که مثل سیمان به باورهامون چسبیدن رو از بین برد و خیلی راحت به اهداف و ثروت و خشنودی الله رسید و جهان رو بهتر درک کرد . ای کاش قسمت های رو در سایت یا کانالتون میذاشتید تا مردم ایمان بیارند به محصول ، چون اگر فیل رایگان نباشه یکم بازهم به همون باور سخت بر می خوریم و استقبال نمیشه و امیدوارم قسمتی از فایل رو بذارید تا بیشتر اشنا بشیم .
  ممنون میشم

  1. جناب امیری عزیز، درود بر شما

   مجموعه آموزشی تغییر باورها در کمتر از ۶۰ ثانیه حاوی ۵ ساعت فیلم آموزشی بوده که حدود ۴ ساعت آن مقدمه چینی برای مخاطب می باشد. ابتدا سعی کردم مخاطب را برای پذیرفتن این قدرت عظیم آماده تر کنم. زیرا نمیشود به صورت ناگهانی این قدرت را دراختیار بشر قرار داد. همانطور که در ابتدای این بسته آموزشی عرض کردم، این علم به سان یک شمشیر دو لبه میماند. میتوان از آن برای رسیدن به خوشبختی و سعادت استفاده کرد و می توان برای رسیدن به جهنمی که خودمان برای خودمان می سازیم.

   اما روش کار: خوشبختانه آنقدر روش اجرای کار کوتاه است که سرجمع ۲۰ دقیقه از یک ساعت مبحث اصلی را به خود اختصاص داده و مابقی ۱ ساعت آموزش صرف توجیه علمی و تاریخی این روش ها میشود. بهمین خاطر نمیتوان از بخش آموزش قسمت هایی را جدا کرد و در اختیار مخاطب قرار داد. شما در این مجموعه می آموزید که باورهای انسان درواقع همان مجموعه ارتباطات نورونی مغز ما هستند. (هر یک باور، یک ارتباط نورونی) و با ارائه یک روش فیزیکی خیلی ساده، می آموزید که چطور ارتباطات نورونی ضعیف (باورهای محدود کننده) را از بین برده و ارتباطات نورونی قوی (باورهای ثروت آفرین) را نصب کنید.

   مثلا یک نفر که میخواهد بیماری صرع خود را درمان کند: ابتدا، ارتباطات نورونی ای که باعث پیدایش چنین بیماری شده را از بین میبرد، سپس ارتباطات نورونی مربوط به سلامتی را در مغز خود ایجاد میکند.

   من به این علم ایمان دارم. شما هم ایمان پیدا خواهید کرد.

   1. درود بر شما گرامی
    من خارج از کشور هستم به من کمک کن که چجوری میتونم خرید کنم
    مایلم اول پرسشی داشته باشم و پاسخی بگیرم بعد خرید کنم
    تازه راه خرید از راه دور خارج از کشور را هم نمیدانم ، که اصلاً می توانی به آمریکا بفرستی یا نه ؟
    با سپاس

 2. با سلام و احترام خدمت شما استاد عزیز – استاد من تازه ازدواج کرده ام و دنیای از بدهی روبرو هستم و دارم بر روی باورهام کار میکنم و خیلی هم علاقمند هستم فایل شما رو خریداری کنم اما این مبلغ بسیار برای من مبلغ زیادی هستش اما مطمئنم بیشتر از این ها می ارزد لذا از شما تقاضای برادرانه دارم که بنده را راهنمای کنید تا من هم کمی با این قانون آشنا شوم و مقاله ای که گفتید مطالعه کردم هر چقدر گشتم پیدا نکردم .ممنون میشم راهنمای بفرمایید خیلی به کسی مثل شما نیاز مندم و خداوند مهربان شما را سر راه من قرار داد امید وارم من رو هم که مثل خودتون جون هستم رو نا امید نکنید ممنون.

  1. برادر ارجمند جناب امیری

   ابتدا شادباش من را بابت ازدواجتان بپذیرید. متاسفانه این امکان وجود ندارد که مقاله های موجود در این زمینه را بر روی وبسایت قرار دهیم. برای خرید محصول هم عجله نفرمایید. این محصول همیشه در این وبسایت قرار خواهد داشت.

   1. سلام بر شما برادر عزیز و ارجمندمن در افغانستان هستم میشه چیطور این محصول شما را خرید کرد ودر ضمن این قیمت گزاف هست ولی در قبال آن که شما میگوید چیزی نیست ولی چی تضمین وجود دارد که این فورمول زندگی مارا تغیر دهد.

 3. با سلام خدمت جناب آقای آقا حسینی،
  تنها کسی که (با عرض معذزت) پول براش علف خرسه به این میزان برای محصولی که حتی به کارکرد آن اطمینان ندارد هزینه خواهد کرد. قبول که انسان ها عادتا چیزی که راحت به دست آورند راحت از دست خواهند داد اما برادرم شما در ایران زندگی می کنید. از مردمی که به نان شب محتاجند چه انتظاری دارید؟
  شش میلیون؟ خدا خیرتان دهد

  1. عباس عزیز سلام

   بودند کسانی هم که پول برایشان علف خرس نبود اما این پول را مهیا کردند و شروع به تغییر خود کردند. من از مردمی که به نان شب محتاجند انتظار خاصی ندارم اما خودشان باید از خودشان انتظار داشته باشند که بتوانند زندگیشان را تغییر دهند. با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

 4. سلام، واقعا ازتون ممنونم استاد عزیز. با راهنمایی های شما بزرگوار من اموزششو پیدا کردم. امیدوارم کار کنه. فقط یه سوال داشتم اونم اینکه موقع انجامش باید تصویرسازی کنیم از باور صحیح. درسته؟
  متعاقبا متشکرم بابت پاسخگویی شما.
  اگه پاسخ رو برام ایمیل کنید ممنون میشم.

 5. سلام.
  من اگر مطمئن بشم که روش شما ؛ باورها را به سادگی که شما میگید و در عرض چند دقیقه تغییر بده از زیر سنگم که شده پولش رو جور میکنم همانطور که دنبال خرید روانشناسی ثروت عباسمنش هستم چون خیلی ها نتیجه گرفتن و ارزش داره.

 6. من هم دقیقا وضعیت شما در سال ۹۳ و ۹۴ را دارم البته بیش از ده ها کتاب درباره روش کار مغز وnlp و غیره مطالعه کردم وسمینارهای زیادی رفتم منظورم این بود که عظمش را دارم مسیر را هم طی کردم ولی به نتیجه نرسیدم . اگر بسته مورد نظر را خریداری کنم چه تضمینی برای کارکرد محصول وجود دارد ضمنا از متن سوال وجواب های دیگران هنوز خروجی لازم را نتونستم ببینم اگر من وامثال من متقاعد بشویم قطعا هم برای شما تبلیغ خواهد شدوهم ما به نتیجه دلخواه می رسیم

  1. سلام دوست گرامی

   از آنجا که مدت زمان زیادی از آغاز فعالیت وبسایت نگذشته (حدود ۳ ماه)، هنوز فرصتی برای ایجاد پیجی در خصوص نتایج کاربران ایجاد نشده.
   اما دوستان گزارشات فوق العاده و امیدبخشی برای من ارسال میکنند که به زودی بایستی اونها رو در سایت به اشتراک بگذاریم.
   لطفا از طریق تلگرام مجموعه با ما در تماس باشید تا در خصوص روش کار برایتان توضیح دهیم.

   در پناه خداوند ثروت و سلامتی آفرین باشید

  1. سلام علیرضای گرامی

   اگر مهارتی بلد نیستید سریعا یک مهارت بیاموزید. اگر شغلی ندارید سریعا سر یک کاری بروید. اگر شغلی دارید که درآمدش کمه، سریعا شغل خودتون رو عوض کنید و از تغییر شغل نترسید (البته با توجه به فاکتورهای دیگه در زندگیتون مثل مجرد بودن، یا داشتن مهارت های زیاد). مدام سوالات مثبت از خودتون بپرسید. مثلا چطور میتونم در خیلی سریع یک کار با x تومان درآمد پیدا کنم؟ چطور میتونم فلان کار را به بهترین نحو انجام بدم؟ و سوالاتی از این قبیل. پرسیدن سوال از جانب شما باعث ایجاد یک خلا در کائنات میشه و از آنجا که خلا در کائنات قابل تحمل نیست، این خلا بایستی سریعا پر بشه. حالا این خلا با یک پاسخ متناسب با پرسش مطرح شده پر خواهد شد.

   1. با تشکر. با این توضیحات و با توضیحاتی که در کامنتهای قبلی ارائه شد، مشخص می شود که کل این پکیج بر این اساس استوار است که میاییم باورهای خودمان را شناسایی می کنیم، به آن باورهایی را که دوست نداریم، شک می کنیم. وقتی شک کردیم، آن باور تخریب می شود و جایش خالی می شود. حال با پرسیدن سوالات که چه کار کنم به این هدفم برسم، کاینات جواب شما را می دهد و یک پیشنهاد مناسب می دهد.

 7. سلام جناب اقا حسینی. من هرچه گشتم تمام منابع علمی میگن نورون ها در مدت حداقل ۲۱ روز تغییر مسیر میدن.میخواستم بدونم ایا از نظر علمی امکان داره که در یک دقیقه نورون تغییر کنه.
  لطفا جوابمو بدید چون من پول محصول رو دارم و نیاز به اعتماد به محصول شما رو دارم.مرسی

  1. سلام دوست گرامی

   عرض کنم خدمتتون همین تئوری های نادرست باعث عدم پیشرفت خیلی از انسان ها شده. چند نکته رو بایستی عرض کنم:
   – این عدد ۲۱ روز هم مربوط به باور ها نیست. بر اساس علم روانشناسی قدیم و منسوخ، یک انسان ۲۱ روز زمان لازم داره که عادت های نادرستش رو عوض کنه (که همه ما میدونیم این تئوری در عمل شکست خوردست)
   – نورون ها اگر به درستی تحریک بشن در چند لحظه کوتاه میتونن ارتباطات خودشون رو با سایر اندام ها و سایر نورون ها تغییر بدن (روشی که ما به شما آموزش خواهیم داد)
   – هر علمی متناسب با شرایط روز خودش توجیه خواهد شد. مثلا شما نمیتونید الکتروشیمی رو به وسیله فیزیک مکانیک نیوتونی توجیه کنید. بلکه بایستی به وسیله کوانتوم توجیه بشه. این علمی هم که من آموزش میدم متناسب با شرایط روز قابل توجیه هست (هرچند که پیشینه تاریخی داره).

   در نهایت این روش در میان تمام روش های تغییر باور پاسخ داده. خیلی هم زود بازده هستش. چه خوشمون بیاد چه بدمون بیاد این روش پشت پایی زده بر بسیاری از روش های دیگه مثل NLP و EFT و یوگا و مدیتیشن و ریلکسیشن و …

   تمامی توجیهات علمی و تاریخی این روش در بسته آموزشی گنجانده شده. اصلا از ۶ ساعت فیلم ۵٫۵ ساعت آن مقدمه چینی و آموزش و توجیه این روشه. کمتر از نیم ساعت آموزش روش خواهیم داشت.

   موفق باشید

  1. سلام محسن گرامی

   پکیج بصورت دانلود هست. لینک دانلود داخل پروفایل کاربری و ایمیلتون خواهد موند. اگر یک درصد لینک های دانلود مشکل داشتند، با فلش براتون ارسال میشه (که خداروشکر تابحال یک مورد بیشتر نداشتیم).
   در پکیج من یک فایل pdf آماده کردم که لیست باورهای افراد ثروتمند (رابرت کیوساکی، دونالد ترامپ، بیل گیتس و…) رو از دل کتاب های او بیرون کشیدم و لازمه که این باورها رو در ضمیر ناخوداگاه لمس کنید.

   موفق باشید

  1. سلام دوست عزیز

   بله در این مدت ۲-۳ ماه که از آغاز کار رسمی باورسازان میگذره، افراد نسبتا زیادی استفاده کردند و همگی راضی بودند. اما متاسفانه تا الان اقدامی برای جمع آوری نظرات دوستانو درج اون روی سایت نکردم. انشالله کمی جلوتر بریم حتما این کار رو خواهم کرد.

  1. خیر به چند دلیل

   اول اینکه کسانی که برای هر چیزی ضمانت نامه و کارت طلایی و این موارد رو در نظر میگیرند نه به خودشون اطمینان دارند و نه به کارشون. اما من به همه چیز ایمان دارم پس برگشتی در کار نیست.
   دوم اینکه شما خواهید دید که بعد از استفاده از این روش باورهاتون تغییر پیدا خواهد کرد. هیچ شکی نیست. موقعیت های ثروت آفرین بیشماری جلوی پای شما قرار میگیره اما در نهایت از اونجا که انسان با اختیار آفریده شده، این شما هستید که باید از این موقعیت های ثروت آفرین استفاده کنید یا منتظر فرصت های بهتر بشید یا بی اعتنا از کنار این فرصت ها بگذرید. پس ضمانت دادن حقیقتا کار اشتباهیه. درواقع این شما هستید که باید به من ضمانت بدید که در استفاده از این روش کوتاهی نکنید و با جون و دل این روش رو بکار ببندید. به اکثر دوستان هم گوشزد کردم که اگر در استفاده از این روش کوتاهی کنید اول در حق من ظلم کردید و سپس به خودتون 🙂

   در خصوص اینکه در یکسال درآمدتون رو چند برابر میکنید بستگی به خودتون داره.به اینکه چه باورهایی نصب میکنید و اصلا چقدر میخواهید تغییر کنید. اینکه برنامه ای برای راه اندازی کسب و کار دارید یا نه؟ اینکه میخواهید همیشه کارمند دیگران باشید یا صاحب بیزینس خودتون؟ اگر این فکر رو دارید که با تغییر باورها از در و دیوار براتون پول ساخته میشه اشتباهه. باید کماکان تلاش کرد. کار کرد. اما اینبار فرقش در این هستش که اگر باورهای مثبت داشته باشید میرید دنبال کارهای بهتر، درآمدهای بیشتر و بجای اینکه در ماه ۱ میلیون دربیارید، در ماه ۲۰ میلیون در میارید.

   من خودم در ۸ ماه گذشته (یعنی بعد از ضبط مجموعه تغییر باورها) درآمدم رو ۲۵ برابر کردم (فقط کش فلو یعنی درآمد پولی). سوال دیگه ای داشتید لطفا از طریق تلگرام مجموعه با من در تماس باشید.

   موفق باشید

 8. سلام. به نظر من که فعلا مطمئن ترین روش ،روش عباسمنش هست. ساده راحت و تضمینی .. راهنماییهایشان هم زیاده.
  روش شما مبهم و عجیب هست.
  بیشتر شبیه یک رویا میمونه که باور در یک دقیقه تغییر کنه. خیلی عجیب و هیجان انگیزه. چی بگم . لطفا شفاف تر کنید.
  اگه روش شما جواب بده همه اساتید موفقیت جهان و ایران کارشون تعطیل میشه و انقلابی بزرگ و انفجاری بزرگ در زندگی بشر امروز و آینده اتفاق خواهد افتاد.
  به امید ان روز….

  1. سلام دوست عزیز

   چند نکته رو لازمه که عرض کنم خدمتتون:

   در اینکه استاد عباس منش در زمینه موفقیت در ایران یک تحولی ایجاد کرد، هیچ شک و تردیدی نیست. منتهای مراتب:
   ۱- اگر باور ریشه تمام تغییرها باشه، تغییر آنی و لحظه ای باورها یا تغییر درازمدت باورها هم یک باوره.پس اگر باورمون رو در خصوص زمان تغییر باورها عوض کنیم، میتونیم سریع باورهامون رو عوض کنیم.
   ۲- تمام راهنمایی های استاد عباس منش و تمریناتشون مثل تغییر اهرم های ذهنی و… برگرفه از NLP هستش که زمانبر هستش (اگر بخواد جواب بده)
   ۳- این روشی که من تدریس میکنم روش من نیست. حاصل زحمات محققان آلمانی و آمریکایی هستش که در پکیج در خصوصشون صحبت کردم. من فقط به اون تئوری هایی اثبات کردم و نتیجه گرفتم.
   ۴- قرار نیست با روشی که من تدریس میکنم اساتید دیگه کارشون تعطیل بشه. اگر قرار بود اینطور باشه از وقتی که مکانی به اسم دانشگاه باز شد، تمام مکتب خانه ها و مدارس ابتدایی و دبیرستان ها بایستی تعطیل میشد!!!! اون اساتید برای شروع و برای تفهیم این مسائل لازم هستند.

   با آرزوی موفقیت

 9. با سلام.
  من از چند تا از اساتید موفقیت که میشناختم ایمیل زدم و اونا گفتن تغییر باورها در ۱ دقیقه به غیر از ان ال بی غیر ممکن هست. و هیچ روش دیگری در دنیا وجود نداره. لطفا بیشتر توضیح بدید. ایا روش شما علمی و اثبات شده هست؟
  ایا امکان دارد که یک تخفیف بدید تا بتونیم محصول رو بخریم؟

  1. سلام دوست عزیز

   اگر فکر میکنید NLP برای شما کارآمد هست، از همون روش ها استفاده بفرمایید. قطعا قرار نیست که اساتید موفقیت همه چیز رو در دنیا بدونن. خیلی از این افراد با فروختن انرژی به من و شما ثروتمند شدند. با گفتن دو تا کلمه تو میتوانی و فروختن این دو کلمه ثروت های کلان بدست آوردند اما غافل از ارائه یک راهکار سریع و مطمئن.
   پس قطعا به نفعشان نیست یک نفر راهکار حقیقی ارائه دهد و کلا با فروختن انرژی مثبت مخالف باشد.

   تخفیف فقط برای افراد بیمار آن هم با ارائه مدارک کامل پزشکی وجود داره. موفق باشید

 10. سلام . من میتونم پول خرید محصول رو جور کنم. ۴ تومن دارم ۲ تومن دیگه هم میتونم جور کنم. فقط روش شما مبهم هست .اگه امکانش هست بعضی از بخش های محصول رو برا آشنایی و معرفی محصول روی سایت بذارید.
  آیا روش شما سخت و پیچیده نیست که هر کسی نتونه یاد بکیره؟

  1. سلام رضای عزیز

   قبلا هم توضیح داده بودم که از ۶ ساعت این مجموعه آموزشی ۵٫۵ ساعت اون حاوی مقدمه چینی و توضیح و توجیه روش هست و فقط نیم ساعت اون آموزش اصلی تغییر باورهاست. بهمین خاطر نمیشه بخش هایی از روش رو گذاشت چون بخش هایی نداره و کل آموزش اون نیم ساعته. من توصیه می کنم افرادی که میخوان این پکیج رو تهیه کنن، حداقل مدرک دیپلم داشته باشن. نه بخاطر اینکه نتونن روش رو اجرا کنن، بلکه از نحوه اثر گذاری و تاریخچه اش درک بهتری داشته باشند. سوال دیگه ای داشتید از طریق تلگرام مجموعه بپرسید. پاسخگو خواهم بود.

 11. سلام.ببخشید که این جوری میگم ولی ؛آیا یک یا چند تا از اساتید موفقیت مثل معدلی. ماهان تیموری. عباسمنش . عرفانی زاده شما رو تایید کردن.؟ ایا کسی روش شما رو تایید کردن؟
  پول محصول رو دارم فقط اطمینان می خوام از شما.
  ممنون.

  1. سلام دوست عزیز

   من احتیاجی به تایید یا عدم تایید این افراد ندارم و نخواهم داشت، و کسی هم که بخواد با تایید یا عدم تایید افرادی که هیچ دانشی از علمی که من تدریس میکنم ندارند، تصمیم بگیره هنوز آمادگی لازم برای پذیرش این علم رو نداره.
   تایید روش من توسط کسانی انجام میشه که این پکیج رو تهیه کردن و نتایج شگفت انگیزی دیدن. در آینده ای نزدیک نظرات دوستان روی وبسایت قرار داده خواهد شد.

   موفق باشید

 12. سلام. اساتید موفقیت در ایران زیاد شده . البته واقعا منشا خیر شده اند. و هر کسی یک سری صحبت ها و دیدگاهها را مطرح کرده است . دیدگاههای نزدیک و دور نسبت به هم. جناب اقا حسینی انصافا شما بزرگترین، عجیب ترین ،متفاوت ترین ،جدیدترین ادعا را بین تمام اساتید موفقیت نه تنها در ایران بلکه در جهان داشته اید. سنگینی روش تغییر باور شما قابل ملاحظه هست. حقیقتا ادعای شما کم از ادعای کشف برق نیست،چون با تغییر سریع باورها؛ مردم هزاران برابر منفعت بیشتری نسبت به داشتن نیروی برق می برند.
  با این حال من شک دارم.حق بدهید.لطفا اثبات کنید.مشتاقانه منتظرم.

 13. سلام استاد. من حرف شما رو قبول دارم. فقط چرا با وجود داشتن چنین علمی به صورت گسترده تبلیغ نمی کنید چون افراد زیادی مشتری محصول شما هستن . تا ما هم نتایج را ببینیم و انگیزه بگیریم تا پکلش رو جور کنیم. اگه امکانش هست به صورت گسترده ور سطح اینترنت و اینستاگرام و تلگرام و تبلیغات ماهواره ای و همایش برگزار کنید تا همه از علم شما استفاده کنند‌ . با تشکر فراوان

  1. رضای عزیز سلام

   بایستی عرض کنم خدمتتون مدت زیادی از عمر این وبسایت نمیگذره. حدودا ۳ ماه و خدا رو شکر در همین ۳ ماه هم استقبال فراوانی از این علم شده. حتی من از افغانستانی های عزیز پیام های زیادی دریافت میکنم که درخواست خرید به صورت ارزی دارن که انشالله به زودی خرید به صورت Pay Pall هم راه اندازی خواهد شد.
   در همین مدت ۳ ماه من فعالیت های تبلیغاتی کم اما پر بازده ای داشتم که اون هم مدیون باورهای مثبتی هست که دارم. ما همین الان کانال تلگرام و اینستاگرام و یوتیوب و آپارات داریم. انشالله در آینده بیشتر روی تبلیغات تمرکز خواهیم کرد.

   در پناه خداوند ثروت و سلامتی آفرین باشید

 14. بهترین روش تغییر باورها به نظرم ای اف تی هست حداقل برای من که خیلی خیلی خوب جواب داده. امیدوارم روش شما هم به همین خوبی برای افرادی که استفاده می‌کنند نتیجه بده. البته باید کمی در مورد قیمت محصول تون فکر کنید چون کسی که توانایی پرداخت این مبلغ رو داشته باشه قطعا توانایی مالی خوبی داره یعنی باورهایش رو تونسته عوض کنه. پس چه لزومی داره که مبلغ رو پرداخت کنه؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز

   اگر فکر میکنید EFT برای شما جواب میده از همین روش جلو برید.
   اما اگر فکر میکنید کسی که ۶ میلیون برای یک پکیج خرج میکنه و باورهاش مشکل نداره و توانایی مالی خوبی داره، پس در خصوص اون فردی که ماهیانه ۶ میلیون دلار پول درمیاره چه فکری می کنید؟ 🙂
   سعی کنید وسعت دیدتون رو نسبت به هستی وسیع تر کنید.

   با آرزوی موفقیت

 15. سلام شما نه دفتر داری نه یه خط ثابت یا موبایل که پاسخگو باشین بعد واسه ۵ ساعت صحبت و اموزش ۶ میلیون پول میخواین مگه میشه مگه داریم.
  رو چه حسابی ما به شما اعتماد کنیم چه ضمانتی داره ؟
  واقعا چی با خودتون فکر کردین؟
  اونا که دفتر دارن منشی دارن اعتبار دارن مثلا هیچ نتیجه ای نگرفتیم

 16. سلام. یه نفر هست که در سایت خودساخته ادعای زیر را دارد. نظر شما چیست استاد .ایا امکان دارد؟

  من، دکتر کاویانی، در یک فیلم یک ساعته به شما روشی را آموزش می دهم که بدون سرمایه اولیه، کسب و کاری را تاسیس کنید که در طی ۲سال برای شما ۱میلیارد سودآوری داشته باشد.

 17. سلام . لطفا لینک ابتدایی ترین مقالاتی رو که در این مورد مطالعه کردید مثل :
  عوض کردن نظام باورهای انسان در چند ثانیه رو در پاسخ به این کامنت قرار بدید .
  همونطور که میدونیداگر قرار هست ۶ میلیون هزینه برای یادگیری یک روش بکنم بهتره تا با مطالعه یک مقاله که فرمودید خودتون مطالعه کردید خیال بنده رو راحت کنید از خریدی که میکنم. شما به عنوان یک فرد فرهیخته میدونید که جلب اعتماد مشتری حرف اولو میزنه. با تشکر

 18. باسلام و احترام خدمت استاد گرامی
  من چند سالی هست دنبال تغییر باور و خودآگاهی هستم در زمینه خودهیپنوتیزم و آرامش درون و مدیتیشن کتب زیادی مطالعه کردم و تاثیراتی را در زندگی دیدم ولی این تاثیرات بیش‌تر آگاهی مرا کمی در زمینه های مختلف افزایش داده ولی باورم تغییری نکرده مثل کتاب چهار اثر از فلورانس و یا …
  من به طور اتفاقی وارد سایت شما شدم و چیزهای جالبی در قالب ویدیو دیدم برام خیلی جالب بود ولی یک سوال مهم البته جسارت نشده باشد
  من یک کارمند پایین دست و با حقوق کم هستم
  من یک کتاب می خرم با قیمت ۲۰۰۰۰ تومن اگه کتاب خو کتاب خوب نبوده باشد نهایت ضررم آنقدر نیست ولی من بیام فرض اینکه تمام حرف‌هایی که در ویدیوتان بوده درست است من باید ۵ ماه حقوقم را بگذارم تا محصول شما را بخرم اگر یک درصد روی ذهن من کارایی نداشت آنوقت چکار بکنم
  یا در خیلی از سایتها محصولات بر اساس بضاعت افراد از قیمت کم به زیاد بوده که برای همه سطوح جامعه قابل خرید است تمی توانستید محصولاتی را در چند قسمت تقسیم می کردید که حداقل یک قسمت که کارایی بیش‌تری در زندگی افراد دارد آن قسمت را می خریدند؟
  شش میلیون و هشتصد هزار تومان به نظرم شبیه خرید یک معجزه هست تا یک محصول ساخته شده دست انسان
  شما هم مثل من یک انسان هستید و شاید به اندازه من حقوق دریافت می کردید با مطالعه کتب مختلف بهاین نتیجه رسیدید والان هم ممکن هست محصول شما داروی همه چیز نباشد با این قیمت چه تضمینی وجود دارد

 19. البته از لطفت سپاسگزارم من از ویدیو رایگان شما اطلاعات خوبی تونستم یادداشت کنم و از روش faster eft استفاده کنم که نیاز به پرداخت شش میلیون و هشتصد هزارتومن نیست فقط با دوانگشت از روش tapping خیلی راحت جواب میده
  ممنون

   1. سلام، صحبت شما در مورد EFT برای منی که اون رو از سرچشمه اش گرفته ام اصلا پذیرفتنی نیست.شبیه نظر خودتون در پایین، به نظر من عقیده شما در مورد EFT هم ناشی از کمبود دانش شما نسبت به این روش است. ۹۰ درصد مردم ایران EFT رو دارن از طریق اینترنت یاد میگیرن برا همین هم نتیجه ای که دنبالش هستن شاید هیچ وقت بهش نرسن، لطفا کمی منصف باشیم. تشکر

    1. سلام دوست عزیز

     من هم مانند شما این علم رو از بنام ترین متخصصان یاد گرفتم. حالا از شما یک سوال دارم. اگر تونستید جواب من رو بدید و قانع بشم، حرفم رو در خصوص EFT پس میگیرم:
     ۱- EFT بر مبنای ضربه زدن بر روی Meridian Points یا نقاط مورد استفاده در طب سوزنی هستند. حالا سوال من از شما اینه، مچ دست و گوشه چشم و این نقاط چه تاثیر مستقیمی بر روی بارهای ما دارن؟
     ۲- اگر قرار بود EFT جواب بده پس چرا روزانه افراد زیادی به من مراجعه می کنند که ما از EFT و هواپونوپونو نتیجه نگرفتیم؟

     ممنون

     1. باسلام خدمت شما دوست عزیز

      ۱_ EFT تنها نقاط ضربه زنی نیست بلکه بسیار گسترده تر از این حرفاست. کسانی که فقط یاد میگیرن ضربه بزنن، خیلی کم پیش میاد به نتیجه دلخواهی که انتظار دارن برسن. با استفاده از تکنیک پیشرفته EFT,، خودم آدمهایی دیدم که در عرض فقط چند دقیقه (شبیه روش شما) با نفسی عمیق یا خمیازه در وسط کار ای اف تی، تمام باورشون در مورد موضوع مورد نظر ۱۸۰ درجه عوض شد. تازه وسعت کار ای اف تی فقط در مورد باورها نیست بلکه من خودم در مورد یکی از امراض جسمی هم نتیجه گرفتم آن هم در کمتر از ۲۴ ساعت. ببخشید به دلیل اینکه فهمیدن بقیه اش بها داره توضیح بیشتری نمیتونم بدم.

      ۲٫ عدم نتیجه گرفتن مردم به همان دلیلی است که در بالا عرض کردم. ای اف تی تنها ضربه زنی خالی نیست،بلکه شامل تکنیک های بسیار پیشرفته ایست که هرچه بیشتر بر روی هرکدام از آنها که بنای ای اف تی رو میسازن مهارت بیشتری داشته باشید در زمانی بسیار کوتاه تر به نتیجه لازم می رسید. اگرچه صرف استفاده تنها از ضربه زنی هم میتونه اثرات مفیدش رو هرچند کم براتون به ارمغان بیاره

      موفق باشید
      یاعلی

 20. باسلام من يه سوال از شما دارم لطفا جواب منطقي بديد نه جواب سر بالا چون پيام بعضي از دوستان خواندم كه گفتيد هر جور صلاح مي دونيد،
  در فيلم (بروس قدرتمند )جيم كري در نقش خدا كامپيوتري داره كه آرزوهايي همه ي انسان ها براش فرستاده ميشه و اون همه رو تاييد مي كنه و صبح كه از خواب بيدار ميشه مي بينه كه مثلا همه ي اون هايي كه تو قرعه كشي ماشين شركت كردن برنده اون ماشين شدن.
  اين چيزي كه شما ادعا داريد شايد يه دقيقه زمان ببره ولي از اون ور سيستم و قانون خدا رو نقض ميكنه، موفقيت و ثروتمند شدن نياز به تمرين داره اگر من و شما هم زمان بخوايم به برنده شدن يك ماشين فكر كنيم بازم نمي تونيم هر دوتامون برنده بشيم فقط يك نفرمون ميتونه اين فرصت بدست بياره.
  شما خودتون يوگا رو نقض ميكنيد ولي ويديويي در كانل تلگرام گذاشتيد كه با يك حركت يوگا و گذاشتن ديت بر روي لال هاي گوش نورنها تحريك ميشن پس چه جوري ميشه يوگا رو نقض مي كنيد!
  به قول استاد مسيحا برزگر كه استاد تمام اين داستان هاي موفقيت كسي كه كتاب راز ترجمه كرده : شما اگر بخواي بدن خوبي داشته باشي بايد هر روز تمرين كني و در كنارش مثلا مقداري پروتئين مصرف كني حالا اگر همه ي اون بسته پروتئين يكجا بخوري و يه روز از صبح تا شب ورزش كني نه تنها بدنت قوي تر نميشه بلكه سر از بيمارستان در مياري😂

  1. سلام دوست عزیز

   اگر شما در خصوص تمرینات یوگا سرچ کنید می بینید که هیچ ارتباطی به اون تمرین ها نداره. اون تمرین ها و مسواک زدن با دست مخالف و غیره تمریناتی برای ایجاد ارتباط بین نمیکره های چپ و راست مغز هستند. Left Brain and Right Brain synchronization نام لاتین این تمرینات هست. خب من هم اصراری ندارم شما خیلی سریع بدن و ذهنتون رو قوی کنید. با هر روشی که تمایل دارید چنین کاری کنید.

   موفق باشید

 21. با سلام.خدا هم برای مردم در قران مثال زده تا باور کنند حال شما بدون هیچ باز خوردی از طرف کسانی که این محصول را استفاده کرده اند چگونه انتظار دارید که باور کنیم البته بنده حتی زمانی که از محصولات استاد عباسمنش استفاده میکردم طرز فکر شما را داشته و دنبال چنین راهکاری بوده ام . اما یه سوال ایا یک شبه باور و طرز فکری که من نسبت به انسانهای ثروتمند و پولدار دارم تغییر خواهد کرد؟

 22. سلام و خسته نباشید
  شما فرمودید این رو از داشمندان آمیرکایی و آلمانی .و عرفا گرفتید ؟
  لطفا بفرمایید شما از کدام دانشمند ان در دریافت این علم متاثر شدید؟
  من هم مثل شما دوره های زیادی رو گذروندم و مطالعه کردم اما نه برای پول صرف بیشتر دنبال معنویت قصه بودم به نتیجه لازم نرسیدم
  قطعا شناخت اینکه شما از چه کسی متاثر شدید در انتخاب و خرید شخص بنده موثر خواهد بود.
  هر چند متاسفانه همه افراد که مطلب گذاشتند یا نگران پول هستند یا نگران عدم نتیجه ولی کسی از ریشه این علم و منشا آن سوالی نپرسیدند اینکه شما در رشدتون از چه کسانی متاثر شدید و نویسنده مقاله ای که تحت عنوان عوض کردن نظام باورهای انسان در چند ثانیه چه کسی بوده
  قطعا دانستن این موضوع مساوی با فهمیدن کل مبانی شما نیست چرا که فرمودید مطلبی در آن ذکر نشده بود و شما از دستنوشته و تجمیع مبانی متعدد به این نتیجه رسیدید
  در صورت امکان بتونم باهاتون از طریق ایمیل در ارتباط باشم و از معنویتتون بهره مند شوم
  ایمیل بنده ghm4004@gmail.com
  ممنون و متشکرم یاعلی

 23. سلام و خسته نباشید
  شما فرمودید این رو از داشمندان آمرdکایی و آلمانی .و عرفا گرفتید ؟
  لطفا بفرمایید شما از کدام دانشمند ان در دریافت این علم متاثر شدید؟
  من هم مثل شما دوره های زیادی رو گذروندم و مطالعه کردم اما نه برای پول صرف بیشتر دنبال معنویت قصه بودم به نتیجه لازم نرسیدم
  قطعا شناخت اینکه شما از چه کسی متاثر شدید در انتخاب و خرید شخص بنده موثر خواهد بود.
  هر چند متاسفانه همه افراد که مطلب گذاشتند یا نگران پول هستند یا نگران عدم نتیجه ولی کسی از ریشه این علم و منشا آن سوالی نپرسیدند اینکه شما در رشدتون از چه کسانی متاثر شدید و نویسنده مقاله ای که تحت عنوان عوض کردن نظام باورهای انسان در چند ثانیه چه کسی بوده
  قطعا دانستن این موضوع مساوی با فهمیدن کل مبانی شما نیست چرا که فرمودید مطلبی در آن ذکر نشده بود و شما از دستنوشته و تجمیع مبانی متعدد به این نتیجه رسیدید
  در صورت امکان بتونم باهاتون از طریق ایمیل در ارتباط باشم و از معنویتتون بهره مند شوم
  ایمیل بنده ghm4004@gmail.com
  ممنون و متشکرم یاعلی

 24. سلام
  قانونی که بیان شده درعرض یک دقیقه باورراعوض میکند این هست که اول شک کنید درمورد اون باورتون.وقتی که شک ازدری وارد شود باور از در دیگر خارج میشود بعد که باور قبلی خارج شد باور صحیح را جایگزین میکنید تا به مرحله ایمان برسید. دوستتون دارم

  1. با سلام. به نظرم ایشان با این پاسخ کل پکیج را لو داد. از ۶ ساعت ۵٫۵ ساعت مقدمه، نیم ساعت هم در مورد اینکه چطور به باورهای قبلی مان شک کنیم، وقتی شک کردیم، جایش خالی می شود و با استفاده از اصل خلأ؛ ضمیرناخودآگاه دنبال پاسخ می گردد و یک پاسخی برای ما پیدا می کند. این کل پکیج. دیگه نیازی به توضیح ندارد.

  1. سلام

   مجموعه تغییر باورها در کمتر از ۶۰ ثانیه حاوی ۵ ساعت ویدئو به همراه یک لیست باورهای قدرتمند هستش.
   لینک دانلود هم براتون نمایش داده میشه و هم به ایمیل ارسال میشه. اگر ۱ درصد لینک مشکل داشت، فایل ها از طریق تلگرام براتون ارسال خواهد شد.

   موفق باشید

 25. بنام خداوند مهربان

  با عرض سلام خدمت شما من از سال ۹۳ که بسته روانشناسی ثروت ۱ عباس منش رو گرفتم خیلی به آگاهی رسیدم و مطالب جدید و جذاب بود بعد دوره های آفرینش وخریدم متاسفانه با توجه به انجام تمرینات و شب وروز ب به فایلها گوش دادن هیچی برام تغییر نکرد. بعد با قرض کردن محصول راز یک میلیون دلاری عرفانی زاده را خریدم و این یک اشتباه بزرگ بود برای من و واقعا محصول مزخرفی بود .بعد دوره های ثروت ۲ و ثروت ۳ عباس منش رو تهیه کردم به این نتیجه رسیدم که واقعا چیزی برای یاد دادن ندارن یا نمیخوان اصل موضوع رو یاد بدن .
  و فقط میگن باورتان را عوض کنید خوب چجوری عوض کنیم فقط حرف مفت میزنن . این محصولات فقط یکسری اطلاعات در مورد قدرت باور میدن و اینکه گذشتشون چجوری بود رو میگن و همین . ولی چطوری باور رو عوض کنیم چیزی نمیگن . راه حل ندارن حیف این همه پول .
  شاید این محصولات برای دیگران نتیجه یی داشته ولی برای من هیچ تاثیری نداشت .در هیچ جنبه ایی از زندگی

 26. با این شرایط هرگز تسلیم نمیشم و تا رسیدن به رویاهام با قدرت ادامه میدم .

  حال سوالم از شما اینه آقای حسینی چه تضمینی هست که شما واقعا آنچه را که برای کسب موفقیت دلخواه از آنها استفاده میکنین رو آموزش بدین ؟ آیا واقعا این قوانین را خالصانه یاد میدین بدون هیچ سانسوری ؟

  من از تجربیاتم در استفاده از پکیجها به این نتیجه رسیدم که فقط پول مردم رو میگیرن و روش اصلی رو به کسی یاد نمیدن تا افراد دایم در حال سرگردانی باشند.

  اومیدوارم شما از اونا نباشی

  یا الله

 27. سلام استاد .من نمی دونم قیمت این بسته چنده لی گویی یکی ا ز دوستان گفتن ۶میلیون اخه من یه کنکوری ام فقط برا کنکور میخوام پدرم باید عمل بشه پول عمل نداره ما چهار تا بچه هستیم با یه عالمه بدهی بابام .من فقط ارزوم پزشکیه ولی مشکلاتم اینقدر زیاده که نمی زاره بهش برسم.به نظرتون این نامردی نیست که قیمتش اینقدر زیاد باشه بخدا اگر رایگان هم میزاشتید من ارزشش رو میدونستم ولی این بهانه ست😟😟😟😟

 28. یک جوری که میتونید به من اثبات کنید که واقعا حرفی میزنید درسته؟ اخه خیلی عجیب به نظر میرسه حرفتون !و جالب اینه که اول تو ویدیو میگویید قول داده بودید که به رایگان در اختیار عموم بزارید ولی جالبه که یک دفعه قیمت شش میلیون و سیصد هزار تومن را گذاشتید؟ حداقل مدارکی نشان بدید که نشون بده حرف شما صحت داره

 29. سلام با اینکه اطلاعات چندانی در این باره ندارم ولی پس از دیدن ویدیو اقای حسینی و خواندن نظرات دوستان در مورد این موضوع قانع شدم به نظرم میشه باور هارا حتی در کمتر از آنی تغییر دادهمان طور که استاد بیان کردن ساخته شدن هواپیما هم یک زمانی باور نکردنی بوده است و اینکه چرا اساتید مطرح دیگر نتوانستند به این راهکار برسند دلیلی بر اشتباه بودن مسئله نیست و مانند این است که بگوییم چرا علم پیشرفت میکند به نظر من علم و دانش بی انتهاست این دلیل نمیشه اگر ۹۹درصد مردم جهان نتونستند این راهکار را تشخیص بدن و آن را کشف کنن آقای حسینی هم نتوانسته و به قوله خودمون بلف میزندحرف شما با منطق جور در نمی آید قرار نیست همه نخبه باشن قرار نیست تویه یه کلاس صد نفری ۹۹نفر در آن کلاس جواب سخت ترین مسئله را بداند و همیشه همینطور بوده که یکنفر از جایش بلند میشود و بالاخره به آن پاسخ میدهند قرار نیست در دنیا ۹۹نفر انیشتین داشته باشیم و همچنین قرار نبود که ادیسون ها صد نفر باشند و همه ادیسون نیستن و همه نمیتوانند انیشتین باشند و انیشتین فقط یک نفر بود هر دانشمندی توانست به مرور زمان و در آینده کشف های جدیدی انجام دهد و اکثر آن دانشمندان دلیلی برای اثبات آن کشف نداشتند و مطمئن بودند این کۺف درست است ولی بعداز سال ها به صحت آن کشف علمی پی بردنداین دلیل نمیشه که چون تالس آب را عنصر اصلی جهان هستی میدانست دیگه ارسطو نباید دویست سال بعد از اون بیاد هوا خاک و آتش رو به آب بیفزاید چرا؟چون تالس اینو نگفته بود ،،،خب چون تالس علم کافی نداشت نگفت ولی ارسطو با مطالعات بیشتر و علم بیشتر به این دست پیدا کرد قرار نیست چون تالس این حرف و نزده ما تو دنیای تالس بمونیم و علمو نپذیریم اگر اینطور بود هنوز تو عصر هجر زندگی میکردیم پس لطفا علم و دست کم نگیرید و به نظر من علم بیشتر ازاون چیزی که فکر میکنید دست نیافتنی هستش و بیشتر از اون چیزی که فکر میکنید گسترده هستش و هر چقدر برای بهای علم پرداخت میکنید ناچیزه
  باتشکر از آقای حسینی و زحماتشون

 30. آقای حسینی یه مدارکی ارایه بدین که واقعا محصول جواب میده.
  سوالات رو به شخصه و واضح جواب بدین همانطور که خودتون گفتین ۱۰۰ هزار تومن برای شما خیلی بود الان هم خیلی ها وضعشون همینه ۶ میلیون خیلی پوله برای امثال ماها . شما با خدا عهد بستید که به رایگان علمی که خدا به شما بخشیده به دیگران هم بدهید ولی شما با خدا هم بد عهدی کردین و ۶ میلیون تومن قیمت گذاشتین . شما بیا محصول رو رایگان بده نتیجه داشت من به شخصه ۲۰ میلیون میدم و بقیه هم همینطور مردم برای محصولاتی که براشون نتیجه داشته باشه پول پرداخت میکنن . کلی پول بابت اینگونه محصولات و دوره ها نابود کردیم با این شرایط اقتصادی . لطفا شرایط ما ها رو درک کن . ممنون ازت .

  1. دقیقا این مطلب درست هست مردم ما همون مردمی بودن که وقتی مهران مدیری از مردم خواهش کرد که کسی کپی نکنه اکثریت مردم میرفتن می خریدن اگه واقعا براتون احترام به مردم و باور مردم مهمه خیلی راحت شخص رو میشه تو یه حالت اخلاقی قرار داد و اگر اون فرد پولدار شد هم پول شما رو میده هم راز شما رو نگه میداره .

 31. آقای حسینی لطف کن یه گروه تلگرامی راه بنداز که بشه سوال و جواب رو مستقیم پرسید بعد همه هم سوالا رو ببینن و هم جوابا رو .

  پی وی اومدن برای این محصول با این عنوان وسوسه کننده واقعا کم لطفی.

  شبتون بخیر و شادی

 32. سلام استاد عزیز و گرامی من به محصول شما ایمان کامل دارم و مطمعن هستم که هیچ چیزی در این جهان غیر ممکن نیست ماها عادت داریم وقتی جواب معمایی را نمی دونیم میگیم غیر ممکنه بعد که معما حل شد میگیم بر اساس این روش یا قاعده ممکنه .

 33. باسلام و احترام :
  بنده دیشب با سایت شما آشنا شدم خیلی زیبا و قشنک صحبت می کنید .
  ۱-شما صحبت گرانی تخم مرغ را کردیید که مردم نخرند تا ارزان شود خود شما حاضرید مردم پک شما را نخرند تاارزان شود
  ۲-شما فرمودیید اساتید پک موفقیتی راکه می فروشند برای نتجه گرفتن آن مدت زمانی طولانی درنظر می گیرند که اگر کسی جواب نگرفت توجیه داشته باشند .آیا شما حاضرید کسی که کمترازیک دقیقه جواب نگرفت پولش را پس بدهید
  ۳-شما که دوست دارید مردم ایران ثرومند شوند آیا نمی دانید که خیلی ازمردم صورتشان را باسیلی سرخ نگاه داشته اند
  ۴- هیچ کس را مانند مردم آمریکا ندیده ام که هرچه بلدنند بی دریغ دراختیار مردم دنیا قرار می دهند ازجمله آقای گری که تکنیک eft همراه با فیلم آموزشی رایگان دراختیار مردم قرارداده . نا گفته نماند منظور من این نیست که شما هم رایگان دراختبار مردم قرار دهید .
  ۵-شما محصول کسی دیگری را می فروشید درست است که شما هم دراین رابطه زحمت کشیده اید ولی حداقل با یک قیمت معقول و با گارانتی
  ما ایرانی ها فقط یا دگرفتیم خوب حرف بزنیم
  زاصبر و وشکیبایی شما تشکر می کنم

 34. سلام جناب اقا حسینی. تا اونجایی که من میدونن تغییر سریع بادرها تا الان فقط با nlp امکان پذیر می باشد که این روش هم سخت و پیچیده و نیاز به چند سال تسلط بر این علم دارد.
  آیا روش شما هم سخت و پیچیده هست و هرکسی نمی تواند استفاده کند؟
  آیا برای اینکه بتوان از روش شما استفاده کرد باید یک سری مقدمات و مهارت ها را داشته باشیم؟
  با تشکر

 35. با سلا و درود خدمت اقای حسینی :
  من خودم خیلی از دوره های گذروندم . از هر اساتید که بخواهید تو ایران اموزش دیدم از عباسمنش . معظمی . عرشیانفر. خیراللهی . و هزاران نفر دیگر.
  من هیچ نتیجه ایی از این اموزشها نگرفتم . فقط در حد اینکه ارومتر شدم. و بقول معروف قویترشدم. ولی کوچکترین تاثیر در نظام باورها و افزایش درآمد نداشته.
  من از دیدگاه خودم حرف اقای حسینی درسته. من و امثال من وقتی از تمام آموزشها استفاده کردیم. و نتیجه نگرفتیم. باید واقعا فکر کنیم یه مشکلی وجود دارد . من و امثال من تا کی باید بریم اموزش اموزش ببینیم و پولهای زیادی رو بدهیم ولی نتیجه خیلی خیلی ضعیف. پس چیزیهایی هست که ماها نمیدونیم. و نمیتوانیم بگیم که حرف اقای حسینی نادرسته. چون خیلی چیزهایی وجود دارد که ما واقعا ازش بی اطلاع هستیم. البته من از اموزش ایشون استفاده نکردم/ ولی به نظر من جرف ایشون باید صحت داشته باشد. . من دقیقا مثل اقای حسینی هستم از صبح تا شب تمام فایلهای عباسمنش تو گوشم بود و تکرار تکرار تکرار. بمحض اینکه کنار میذاشتم برای یکساعت. افکار منفی بسرعت هجوم میاورد. اگر قرار باشه از صبح تا شب فقط گوش کنیم و حتی اقدام هم بکنیم ولی بمحض اینکه یک روز فایلها رو گوش نکنیم دوباره همان اش و همان کاسه. واقعا باید فکر کنیم که چرا باید اینطور باشه. یعنی ما اگر یک روز گوش نکنیم افکار منفی باید بشدت بما هجوم بیاره؟؟ من خودم احساس میکنم باید حرف اقای حسینی درست باشد. با توجه به اینکه من از اموزشهای ایشون اصلا استفاده نکردم
  با تشکر : نگار

 36. با سلام
  دوست عزیز آیا روش شما با یکبار انجام دادن جواب میدهد یا نیاز به تمرین و تکرار دارد و اینکه نتیحه باورها در چه مدت زمانی پدیدار می شوند.مثلا اگه من این باوررا در ذهنم ایجاد کنم که بدست آوردن پول کار آسانی هستش. نتیجه این باور چه مدت طول خواهد کشید در واقعیت نمایان گردد؟

 37. سلام جناب آقا حسینی
  تمام سوالاتو میفرمایید که توی تلگرام پرسیده بشه به نظر من اینجا جواب بدید بهتره چون این سوالات میتونه سوال خیلی از افراد باشه که خواهان تهیه این محصول هستن
  شما چه تضمینی برای محصولتون میدید اگه باور تغییر نکنه؟؟؟؟؟
  ممنون میشم اینجا جواب بدید
  باتشکر

 38. با سلام
  اولا از اینکه انسان هر قدرتی داره شکی وجود نداره وهر کاری شدنی است.پس تغیر باورها میتونه سریع هم صورت بگیره
  ثانیا همه جور آدم هم این زمونه پیدا میشه
  پس آقای حسینی عزیز اولا اگر ادرس مشخصی بزارید خیلی بهتره
  یا سمینار حضوری برگزار کنید وچرا کارهای شما تا حدودی سکرته؟؟
  لطفا منطقی پاسخ بدید.
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز

   من در کانال در خصوص برگزاری سمینار حضوری نظرسنجی کردم اما جز ۵-۶ نفر زیاد استقبال نشد. بهمین خاطر فعلا دست نگه داشتم. حتی داشتم سالن هم میدیدم.
   نه سکرت نیست. فقط اینکه فعلا دفتری در این خصوص ندارم و نمیتونم پذیرای دوستان باشم (به استثنای کسانی که صلاح باشه پیش من بیان).

   موفق باشید

 39. سلام استاد ، وقتتون بخیر و شادی ، من تموم نوشته های شما رو خوندم و خیلی مشتاق شدم تا محصول شما رو تهیه کنم و فقط سوالی ازتون دارم ، واقعا این تکنیک از عهد عتیق و از گذشته ها اومده ؟ و اگر از اون موقع ها اومده چطور در مورد نورون میدونستند ؟ ممنونم از پاسخگوییتون

 40. سلام روز خوش من ویدیوی تبلیغاتی شما رو دیدم..قصد رد کردن گفته شمارو ندارم، چون معتقدم هر چیزی در این جهان ممکنه و انسان قدرتهای خارقالعاده ای داره که ازشون بیخبره…ولی برای من یه سوال پیش اومد شما که می‌فرماید با روش شما میشه بدترین بیماریهارو در عرض دو هفته درمان کرد…چرا شما خودتون هنوز از عینک استفاده میکنید…چرا چشمانتون رو درمان نکردین که دیگه نیاز به عینک نداشته باشین؟ ؟؟؟؟

   1. اصلا قابل قبول نیست حتی اگه عینک به شما خیلی بیاد و چهره ی بهتری داشته باشید بازم نشان از یه ضعفه که در چشمان شما هست…چون من خودمم چشمان ضعیفی دارم اینو میگم و دلم میخواد بدون عمل لیزیک چشمام دوباره قوی بشه و برای همیشه از شر عینک خلاص بشم…امید داشتم این روش شما بتونه…ولی….

 41. سلام اقا سپهر گل امیدوارم که حالتون عالی باشه که مطمئنم هست،ازتون چندتا سوال داشتم
  اول اینکه شما قانون جذب رو رد میکنید؟
  دوم اینکه تا چه سپاسگزاری دراین کار موثره؟
  بنده یه پسر نوزده ساله هستم که به مدت دوساله که دارم در زمینه متافزیک،روانشناسی،فیزیک کوانتوم،والبته وصد البته باور در کتاب سرما خوردن ممنوع شد،نوشته استاد احدیان،فعالیت دارم،من اعتقاد دارم که همچین روشی که شما دارید میگید وجود داره فقط یه مقدار بحث اعتماد هست که البته اونم متوسل میشم به کائنات وخداوند،در حال حاضر نمیتونم بسته شمارو خریداری کنم،شما درست گفتید هرچیزی بهایی داره،شاید چند ساله دیگه این بسته رو بتونم بخرم،البته اگه قبل خریدن خودم کشفش نکنم،در هرصورت خواهشمندم به سوالا جواب بدید.

 42. البته اینو یادم رفت بگم،ممکنه که روش شما یک روش فوق العاده باشه وازخیلی بهتر از مدیتیشن وقانون جذبو سپاسگزاری باشه ولی من خودم شدیدا در حال سپاسگزاریم وحتی همین کلیپ شما به واسطه این قانون به من رسیده،نه تنها این بلکه شغلی هم که جدیدا دارم توش فعالیت میکنک به واسطه همین قانونه ومن به این قدرت ایمان دارم اما میدونم که بهتر ازاینم هست در واقع هیچ چیز غیر ممکنه نیست واز هر چیزی واصولا قانونی قانون بهتری وجود داره وهیچ شکی نیست که این یافته شما خیلی قویه امیدوارم به واسطه سپاسگزاری بتونم به این لول بالاتر برسم،همینطور که از طریق جذب به باور واز باور به متافیزیک واز متافیزیک به سپاسگزاری رییدم امیدوارم قدم بعدی یافته شما باشه.

 43. مگه باورها دکمه اس که فشار بدی تغییر کنه. مگه یک بذر در یک روز به درخت تبدیل میشه. مگه یک نوزاد در یک روز به آدم ۶۰ ساله تبدیل میشه. کمی فکر کنین. تغییر باور در ۶۰ ثانیه وجود نداره چون با قانون خدا درتضاده با قانون طبیعت در تضاده. دوستان خوب فکر کنید. اینکه میخوایم یک شبه راه ۱۰۰ ساله رو بریم حرصه طمعه.
  آقای باورساز، شما مدتها فایل های فلانی و …گوش دادی باورهات عوض شده. حالا داری نتیجه میگیری. چرا میگی یک روش جدید دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 44. سلام به همه دوستان و همچنین جناب آقای حسینی.
  من امروز با مطالب شما روبه رو شدم که جا دارد به خاطر دلسوزی برای هموطنان ، مثبت اندیشی و کسب موفقیتهای بسیار به شما تبریک بگویم. در این میان برای من سوالاتی ایجادشده که بسیار مشتاقم به صورت کاملا علمی به آن پاسخ بگویید.
  از آنجایی که شما بیان کردید که روش جدید باید با علومی مثل فیزیک کوانتومی مقایسه بشه، دلیل وارتباط با این علم رو را ذکر نکردید. در دنیای علم و انتشارات علمی وقتی کسی با نتایج جدیدی روبه رو می شود، آنها را به استناد از روشهای علمی و به همراه مراجع ذکر میکند و در آن مشخص می کند که در این زمینه چه کارهایی انجام شده و روش جدید چرا و چگونه می تواند موثر باشد که متاسفانه مطالب شما فاقد این مراجع رسمی می باشد.
  یکی دیگر از موارد جالب ذکر شده در روش شما، ارتباط با علوم اعصاب می باشد . با استناد به این فایل تصویری
  https://www.ted.com/talks/sebastian_seung/transcript?language=en#t-1138395
  که مربوط به یکی از استادهای علم عصب شناسی است و قابلیت زیر نویس فارسی برای فارسی زبانان را دارد، پی خواهید برد که برای شناخت سیستمهای عصبی ( که یک علم بسیار پیچییده می باشد) ما در اول راه هستیم ، که من بیش از این نمی خواهم وارد مباحث علمی این موضوع شوم. و با توجه به نامرتبت بودن رشته تحصیلی شما با این علوم و عدم تجربه شما در این علوم ذکر شده، لطفا بفرماییدکه چگونه می توانید دلیلی بر اثبات روشهای خود جهت موفقیت بشری داشته باشد.
  با تشکر

 45. سلام خدمت شما یک سوال داشتم اگر این روش شما با قانون تکامل در تضاد نیست واگر ما باورمون در شصت ثانیه تغییر بدیم چقدر طول میکشه این باور به نتبجه برسه حالا مثلا در همه حوزه ها چه سلامتی پول روابط و … ممنون میشم جواب بدید

   1. تکامل یک قانونه. قانون همیشه ثابت و پایداره و نمیشه اون رو عوض کرد.
    اگر بخواهیم باور کنیم که زود به تکامل میرسیم،خیلی زمان بره. مثلا جاذبه یک قانونه. مگه میشه در ۶۰ ثانیه باور کرد که جاذبه روی فرد عمل نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 46. سلام من بعد۲۰سال پیگیریهای متعدد و تجربه های دیگر اساتید درک خوبی ازپکیج دارم و حس شخصی خودم وجود آن دو نیروی پرقدرت کشف کرده ام و محل تلاقی آن دورا متوجه ام .اما اینکه چگونه در کمترین زمان یکی پاک و دیگری را نصب کنم موندم یعنی فوت کوزه گری که پیش شماست. اینکه چنین علم بینهایت بزرگی قابل قیمت گزاری نیست . من بعد از سخنان شما بیش۶ساعت از خود بیخود شدم و بدون هیچ قضاوت آنرا پذیرفتم چراکه خودم دراین موادی بوده ام خدا را بینهایت شکر و اشک شوقم را با حس وتفکردراعماق قلبم به هم گره زده و…
  یاعلی مدد

 47. سلام کمتر۴۸ساعته با شما آشنا شدم ای کاش زودتر اتفاق افتاده بود .
  چندین بار حرفات و گوش دادم و هربار مصم تر شده وبرام تکان دهنده .
  خودم هم درگذشته ام روحیه شما را داشته بطوریکه نزدیکان مرا عجله کارمی دانند.
  خلاصه اینکه استاد عزیز بهای علمی بااین سرعت برای کسانی که در این وادی اند و سالها محکوم به صبر و تحمل بوده اند بی نهایته .
  امید به کرم کریم من بتونم کمتر از یکماه پکیج را تهیه نمایم انشاالله

 48. به نظر من تغییر باورها در ۶۰ ثانیه امکان پذیر هست. همین الان هم روشی وجود داره که در کمتر از یک ساعت باورها را میشه تغییر داد و همه اونو میشناسید. روش nlp ان ال پی تو منابع انگلیسی و فارسی رو جستجو کنید همه اساتید میگن این روش باورها رو در کمتر از یک ساعت تغییر میده‌ فقط مشکل بزرگی که داره این هست که تسلط و استفاده از این علم ۳ تا ۴ سال اونم با علاقه طول میکشه.
  حالا به نظرتون نمیشه یه راهی پیدا کرد که این علم رو زود یاد گرفت. پس تغییر مسیر نورون ها در یک مدت کوتاه امکان پذیر هست. یه راه ان ال پی . پس حتما راههای دیگه ای وجود داره. راه جناب اقا حسینی یه راه هست یا نه نمی دونم ولی احتمال وجودش هست.

 49. سلام بر شما و دوستان عزیز

  آفرین بر شما با این همه همت و باور و پشتکار.من هم فایلهای آقای عباس منش که کاملا بر پایه تغییر باور و همچنین فایلهای آقای تیموری که بر تحقیق و حرکت و تلاش همراه با باور تاکید میکنه رو چندین بار گوش کردم و لی نتیجه ای در وضعیت مالی ام ایجاد نشد.
  منتظر دیگر فایلها و کلیپ های خوبتون هستیم
  باتشکر

 50. سلام حالا که شما اینقدر به روشتون مطمئن هستین…ازتون یه سوال دارم که امیدوارم جواب بدین نزارین یه ماه بعد بگین…بر فرض من این محصول رو خریدم همسر من سالهات که سیگار میکشه خیلی دلش میخواد که ترکش کنه آیا میتونه با این روش ترک کنه؟چی باید به خودش بگه…یامن ۱۲ ساله که چاق شدم چی کاردباید بکنم دوباره باید همون جملات تاکیدی مثبت رو بگم من خیلی خوش اندامم….والا تا حالا که هیچ نتیجه ای از جملات مثبت نگرفتم…

   1. خوب اگه واقعا تا این حد با روشتون مطمئن هستین لطفا به چنان سوال من پاسخ بدین من دسترسی به تلگرام ندارم پس لطفا در همین جا جواب بدین….اگه من این پک رو تهیه کردم بد ای درمان اعتیاد همسرم به سیگار ایشون باید چند روز روش شمارو انجام بدن تا کلا دیگه هیچ تمایلی به سیگار نداشته باشه…و همینطور من خودم چن بار باید انجام بدم تا به تناسب اندام برسم و تمایلم به خوردن نمک زیاد و غذاهای شور رو از بین ببرم…..اگه واقعا عملی باشه اینایی عرض کردم و بتونم در عرض یک ماه به سایز دلخواهم برسم حتما میخرم….یعنی میشه در عرض یک ماه از سایز ۵۰ به سایز ۴۰ رسید😮😮😮

 51. با سلام و احترام
  لطفا برای بررسی باز خورد دوستانی که از این محصول استفاده کردن از همین امروز این دوستان نظرات خود را در سایت ثبت کنند و سایت باور سازان هم نظر این افراد را هر چه سریعتردرج نماید. با سپاس

 52. سلام اميدوارم اين نظرو كامل بخونيت
  در وهله اول هم تبريك ميگم هم تشكر ميكنم
  ولي چند تا نكته رو ميخواستم باهاتون درميارن بزارم
  أيا فكر نميكنيت اين مبلغ واسه افرادي كه درگير مشكلات مالي زيادي هستن و براي رهاي از اين مشكلات مالي قصد تغيير باور دارن زياد هست در صورتي كه در يكي از فايل هاتون اشاره كردين كه در برهه اي از زمان واسه خود شما هم اين مشكل مالي وجود داشته كه ١٠٠ هزار تومن خيلي سنگين بوده
  حالا كسي كه يه حقوق نزديك يه ميليون ميگيره اونم چند ماه چند ماه بهش پرداخت نميشه و با كرايه خونه خرج زندگي بچه كوچيك با قسط و دنبال راه نجاتي ميگرده تا تغييري كنه چطور بايد ٦٠٠ هزار تومن تهيه كنه
  در صورتي كه گفتين اين واسه شما يه رسالته و اين مبلغ با اون رسالتي كه گفتين قصدشو دارين در تناقضه
  خيلي ها هستن كه شرايطشون از يه مريض صعب العلاج بدتره خيلي ها هستن كه ارزشونه به اين بسته اموزشي دسترسي پيدا كنن ولي مبلغ تهيشم واسشون ميشه يه مشكل من نميگم مجاني باشه ولي اون كسي كه دنبال تغييره شرايطش تهيه اين مبلغ فكر ميكنم مثه من واسش سخت باشه اون كسيم كه اين مبلغ واسش چيزي نيست كه احتياجي به تغيير مالي نداره
  ممنون ميشم اگه اين موردو يه بررسي دوباره كنيد

 53. سلام دوست عزیز
  اگه امکان داره از دوستانی که از بسته شما استفاده کردند و نتیجه گرفتند نتایجی روی سایت قرار دهید تا باور ما هم در مورد بسته شما تقویت بشه ، چون با توجه به قیمت بالای محصول شما و وجود محصولات موفقیت زیاد در اینترنت اعتمادی بوجود نمیاد،بنظرمن این حق طبیعیه هر کسی هست که بابت پولی که پرداخت میکنه محصول باکیفیتی خریداری کنه در صورتیکه نه نتایجی از خریداران وجود داره و نه قیمت منطقیه،و مطمئن باشید که خیلی از دوستان قصد خرید دارن فقط باید این پل اعتماد بوجود بیاد.امیدوارم که ناراحت نشده باشید.سپاسگزارم

 54. سلام درود برشما اقاحسینی . وتمام دوستان که رغبت برای تغیر دارند ودنبال رشت پیشرفتند . من تقریبا یک ماه میشه هرشب میام به این سایت سرمیزنم وکامنت دوستان میخوانم . هرچندشاید پکیچ باورساز خیلی قدرتمندوقابل قبول باشه ولی تمام افراد که اومدن کامنت میزاره از نحوه وقیمت گلایه داره و مدرک مهکم تری برای خرید این محصول میخاهند. ازشما آقا حسینی یک خواهش دارم .اگه امکان برای شفاف سازی بهتر وخرید بیشتردوستای که که استفاده کرده تجربه شو دراختیار کاربرای بزارید . خیلی ها هستن باهمین قیمت که گذاشتین خرید کنن ولی شک دارن که نکنه براش کارای نداشته باشه . باورکنیداگه میخاهید ب دادن این جوانان برسید الان وقتش هس‌. همه تشنه تغیر وتحول اساسی هستن . همه چیز پول نیس. میگه” تو نیکی کن درعجله انداز “که عزت دربیابان دهیت باز …

 55. سلام.به قول یکی از بچه ها اگه با ان ال پی میشه در یک ساعت باور را تغییر داد و مسیر نورون مغزی را تغییر داد پس این کار شدنی هست. من خودم پول برا خرید دارم فقط دنبال یه ضمانت هستم. لطفا بیشتر توضیح بدید .ایا کسی نتیجه گرفته؟

 56. این دیدگاه یا باور باقانون تکامل در تضاد است
  خورشید یکدفعه غروب نمیکنه ، درخت ی دفعه رشد نمیکنه
  حتی خداوندهم نظام هستی را یک دفعه خلق نکرده ،
  پیدایش انواع واقسام موجودات جانوری یه دفعه بوجود نیومدند، بنابراین نمیشه این باور را در ذهن کاشت که سریع ثروتمند شد یا سریع فلان بیماری را درمان کرد.

 57. سلام
  من یکبار با کلی بدبختی ۱۴۰۰۰۰۰ تومن جور کردم و راز یک میلیون دلاری رو از سایت عرفانی زاده خریدم و کل پولم رفت.
  الان چجوری ۶ میلیون جور کنم مگه ایتکه قرض بگیرم .برای من خیلی پوله .
  چجوری مطمئن بشم پولم برمیگرده؟

 58. با سلام خدمت استاد عزیز و گرامی
  میخواستم بدونم روش پاک کردن باور شما از طریق EFT و از طریق زدن ضربات به نقاط بدن میباشد؟چون در روش eftباوری که باعث ایجاد مشکل شده بود را پیدا میکردیم واز طریق گفتن چند جمله و ضربات به نقاط مختلف بدن باعث پاک شدن اون باور میشه و در عرض چند دقیقه اثر اون مشکل از بین میره.میخواستم بدونم روشه شما هم همینه؟

 59. با عرض سلام خدمت برادر عزیز آقا سپهر وعزیزانی که مطلب رو مورد توجه قرار میدن.چند مطلب هست به نظرم رسید شاید مفید واقع بشه خدمتتون عرض کنم.۱ اول اینکه آفرینش وتکامل درطول هم هستن.شما میتونید در یک آن چیزی رو خلق کنید وبعد در مدت زمانی مثل چند هفته چند ماه یا حتی چند سال شاهد تکاملش باشید همونطور که بیگ بنگ رخ داد وبعد تکامل در شش مرحله که در کتابهای اسمانی هم اشاره شده.بله روشهایی هست که در یک آن میتونه هر عامل وریشه نابسامانی رو استحاله بده ودگرگون کنه به حالت صحیح والگوی راستین الهی.مثلا تمریناتی تنفسی خاصی در این زمینه وجود داره.یا حتی همین ای اف تی و یاروشهای بومیان در سراسر جهان مثل روشهای بومیان هاوایی.و بعد از اون مساله دگرگونیه اندیشه وروش زندگی فرد ه که تداوم دهندگیه مسیر تازه رو تایید وتثبیت کنه وگرنه امکان بازگشت همیشه وجود داره.۲ نکته مهم دیگه مساله تقسیم بندی مسایل به عناوین وطیف های مختلف هستش.یبار ماداریم راجع به باوری مثلا نسبت به فقر یا ثروت صحبت میکنیم .یوقت هست راجع به یک بیماری به نام سرطان حرف میزنیم اینها از سطوح ولایه های باور مختلفی تشکیل شدن.مثلا در مورد سرطان اگه بحث مسایل بیولوژیک وتاثیر فراورده های غذایی یا تاثیره امواج الکترومغناطیسی بر شیمی سلولها رو فاکتور بگیریم در مسایل روانشناسی ومتافیزیکی این بیماری مساله نفرتها کینه ها رنجشهای طولانی مدتی هستش که تثبیت شده واین مستلزم یک دوره پالایش قلبی وبخشایش هستش وصرفا با چندتا حرکت وتغییر در مدارهای نورونی حاصل نمیشه.تو پرانتز بگم که مغز ونورونها اساسا اخرین لایه اشکار ساز وبه اصطلاح مثل دیود میمونن ونه علت ریشه ای.علت ریشه ای به صورت کدهای انرژی شعوری در سطوح چاکرایی ولایه های عمیقتری از ابعاد وجودی شکل وفرم وحیات پیدا میکنن وبعد به صورت حادثه نوروپپتیدها عینیت پیدا میکنن وبه عبارتی جسم میپوشن.بنابراین به تفاوت موضوعاتی که قراره بهشون پرداخته بشه باید دقت کرد.۳.مساله برون ریزی هم مساله مهمیه. یوقت ادم چهارتا باور راجع به مثلا وزن و پول ومهارت رو داره پاکسازی میکنه نهایتش وقتی با تکنیکی اتشفشان نورونی ایجاد بشه با یه خمیازه دمای مغز پایین میاد ومساله حله.ولی گاهی افراد از خشمها واحساسات سرکوب شده در سنین پایین یا شوکها دچار نوعی از نگرش وملاحظه گری ها یا بیماری های روان تنی شدن در چنین مواردی حتما باید مساله زیر توجه و مراقبت یک صاحبنظر انجام بشه چون برون ریزی ها شوخی بردار نیستن.

 60. سلام
  از نتایجی که به حال متتشر شده به نظر می رسه که این روش برای درمان بیماری کاربرد دارده نه چیزای دیگه مثل مسایل مالی و موفقیت تحصیلی ….. اقای سپهر نظرتان چیه در این مورد چیه؟
  با احترام

 61. بنام خدا
  سید عماد هستم از کشور افغانستان خیلی خوشحالم از اینکه کره خاکی ما شخص است که خواهان تحول در جهان هستی است خداوند را شکر گذارم که در عصر استاد محترم زنده گی میکنم
  مدت ها که خواهان تغییر باورهایم هستم از روش های مختلف کار گرفتم اما نتیجه متداوم نگرفتم زمانیکه با سایت شما اشنا شدم احساس خودم را بیان کرده نمی توانم به چی اندازه خوشحالم
  میخواهم بسته تغییر در ۶۰ ثانیه استاد را خریداری نمایم در نخست برای ما رهنمای نماید چگونه خارج از ایران بول را واریز نمایم در ضمن قیمت این بسته خیلی گران است من افغانستان در زنده کی میکنم برایم از دید مالی خیلی سخت است اینقدر را واریز نمایم اگر امکانش است برایم تخفیف دهید

 62. سلام وقت بخیر.بنظرم با توجه به قدرت و توانایی ذهن و ناخوداگاه انسان هر تغییری حتی لحظه ای امکان پذیر و قابل درکه.اما واقعا براتون امکان نداره قیمت این پکیج پایین تر بذارین تا افرادی مث خودم که واقعا نیاز ب تغییر در خودشون حس میکنن توانایی خریدشو داشته باشن؟ ممنونم

 63. سلام عالی بود تشکر
  ظاهرا روش شما از ای اف تی گرفته شده یا همخوانواده هست یا شبیهش هست چرا که فقط ای اف تی چنین قدرتی شبیه چیزی که شما می گید داره
  در ثانی شما توسط همان مدیتیشن و مراقبه و غیره اینقدر قوی شدید که چنین روش عالی و نویی را جذب کردید
  سپاس

 64. سلام
  وقت بخیر
  من مطالعه کردم گفته های شما رو
  قبول دارم هرچیزی شدنیه
  غیر ممکنه چیزی شدنی نباشه
  اما هرچیزی نیاز به عملکرد داره..
  برای لاغری باید عملکرد کمخوری داشته باشیم البته قبلش باید ذهنمون رو درست کنیم که وسواس نسبت به چاقی نداشته باشیم…
  برای مدرک گرفتن باید عملکرد مدرسه و درست و دانشگاه باشه..برای خوش اندام شدن و به اصطلاح سیکس پک شدن عملکرد ورزش و رژیم غذایی هست …چیزی که شما میگی انگار عملکردی وجود نداره و انگار با یه نیرو همه چی متحول میشه…خب اره ..خوده خدا میتونه با یه بشکن هرکاری بکنه …خدا میتونه همین الان همسر اینده و ایده ال منو برام بیاره
  خدا همین الان میتونه یکیو بکشه…یکیو زنده بکنه…یکیو به دنیا بیاره….توی دنیای خدایی هیچ منطقی وجود نداره….اما ما توی دنیای واقعی هستیم و جامعه رو شکل میدیم ….دنیای واقعی با عقل و منطق هم هست …به نظر شما منطقیه این مبلغ پرداخت بشه که تهش مشخص نیست چی به چیه؟؟؟تو دنیای واقعی دزد و کلاه بردار و قاچاقچی هم هست..(منظور شما نیستی که بگم پکیج شما کلاه برداریه…نه به هیچ وجه…کلی دارم میگم)..ادمای خوب و درستکارس هم هست…ما باید از کجا یفهمیم طرف درست کاره؟؟؟یعنی ما نیروی خدایی رو درونمون زنده میکنیم؟؟؟روح ما از خداست …قبول…ولی ما انسانیم و علاوه بر روح خدایی عقل و منطق و اراده و واقعیت به ما گنجونده شده….و جایی خوندم فکر نباید کرد …اره فکر زیادی درگیری میاره‌..اما اینکه اصلا فکر نکنیم منطقیه؟؟؟؟من میخوام سوار ماشین بشم ماشین مدل بالا جای تاکسی نگه داره آیا بی فکر سوار شم منطقیه؟؟؟البته این مثال بود‌..همین فکر کردن به این مسئله انرزی منفیه…ولی منفی ها وجود دارن و گاهی چاره سازن…ادمو به واقع بینی وا میدارن….این تا اینجا ….. و مهم ترین سوال…شما که اعتقاد داری خدا بهت ثروت داده و با نیروی درون هرکاری میشه کرو پس چرا میخواین پیج بخرین؟؟؟از خدا بخواین مردم یهویی دورتون جمع شن پیج بخرین….از خدا بخواین تمام مردم انتقاد نکنن و بدون چونه زدن پیج بخرن…ایا چنین چیزی شدنیه؟؟؟؟ اگه باورش کنید شدنیه بازم؟؟؟ ما تو جامعه واقعیت داریم زندگی میکنه…واقعیت نیاز به تعادل داره‌..همون طور که همه چیو باید سپرد به خدا عملکرد هم لازمه….من‌میخوام قدم ۵سانت اضافه بشه صبح بیدار شم ببینم اوکی شده ؟؟؟منم مثل شما تمامی دوره های ان ال پی و عباسمنش و خیلی خیلی مباحث دیگه رو دیدم و خوندم و نتیجه هیچ…فقط خود درگیری مزمن گرفتم ..بعدها به این نتیجه رسیدم که اصلا نباید فکر کرد …تو زمان حال باید زندگی کرد…ولی دیگه بی منطق هم‌ پیش نمیرم…شما رایگان به من بده اگه با پکیج شما من به خواسته هام رسیدم ۸میلیون به شما میدم حتی شده بیشتر…شمادهم اگر توی شرایط ما بودید و جای ما بودین تضمین میخواستید…

 65. Sahar:
  سلام
  وقت بخیر
  من مطالعه کردم گفته های شما رو
  قبول دارم هرچیزی شدنیه
  غیر ممکنه چیزی شدنی نباشه
  اما هرچیزی نیاز به عملکرد داره..
  برای لاغری باید عملکرد کمخوری داشته باشیم البته قبلش باید ذهنمون رو درست کنیم که وسواس نسبت به چاقی نداشته باشیم…
  برای مدرک گرفتن باید عملکرد مدرسه و درست و دانشگاه باشه..برای خوش اندام شدن و به اصطلاح سیکس پک شدن عملکرد ورزش و رژیم غذایی هست …چیزی که شما میگی انگار عملکردی وجود نداره و انگار با یه نیرو همه چی متحول میشه…خب اره ..خوده خدا میتونه با یه بشکن هرکاری بکنه …خدا میتونه همین الان همسر اینده و ایده ال منو برام بیاره
  خدا همین الان میتونه یکیو بکشه…یکیو زنده بکنه…یکیو به دنیا بیاره….توی دنیای خدایی هیچ منطقی وجود نداره….اما ما توی دنیای واقعی هستیم و جامعه رو شکل میدیم ….دنیای واقعی با عقل و منطق هم هست …به نظر شما منطقیه این مبلغ پرداخت بشه که تهش مشخص نیست چی به چیه؟؟؟تو دنیای واقعی دزد و کلاه بردار و قاچاقچی هم هست..(منظور شما نیستی که بگم پکیج شما کلاه برداریه…نه به هیچ وجه…کلی دارم میگم)..ادمای خوب و درستکارس هم هست…ما باید از کجا یفهمیم طرف درست کاره؟؟؟یعنی ما نیروی خدایی رو درونمون زنده میکنیم؟؟؟روح ما از خداست …قبول…ولی ما انسانیم و علاوه بر روح خدایی عقل و منطق و اراده و واقعیت به ما گنجونده شده….و جایی خوندم فکر نباید کرد …اره فکر زیادی درگیری میاره‌..اما اینکه اصلا فکر نکنیم منطقیه؟؟؟؟من میخوام سوار ماشین بشم ماشین مدل بالا جای تاکسی نگه داره آیا بی فکر سوار شم منطقیه؟؟؟البته این مثال بود‌..همین فکر کردن به این مسئله انرزی منفیه…ولی منفی ها وجود دارن و گاهی چاره سازن…ادمو به واقع بینی وا میدارن….این تا اینجا ….. و مهم ترین سوال…شما که اعتقاد داری خدا بهت ثروت داده و با نیروی درون هرکاری میشه کرو پس چرا میخواین پیج بخرین؟؟؟از خدا بخواین مردم یهویی دورتون جمع شن پیج بخرین….از خدا بخواین تمام مردم انتقاد نکنن و بدون چونه زدن پیج بخرن…ایا چنین چیزی شدنیه؟؟؟؟ اگه باورش کنید شدنیه بازم؟؟؟ ما تو جامعه واقعیت داریم زندگی میکنه…واقعیت نیاز به تعادل داره‌..همون طور که همه چیو باید سپرد به خدا عملکرد هم لازمه….من‌میخوام قدم ۵سانت اضافه بشه صبح بیدار شم ببینم اوکی شده ؟؟؟منم مثل شما تمامی دوره های ان ال پی و عباسمنش و خیلی خیلی مباحث دیگه رو دیدم و خوندم و نتیجه هیچ…فقط خود درگیری مزمن گرفتم ..بعدها به این نتیجه رسیدم که اصلا نباید فکر کرد …تو زمان حال باید زندگی کرد و اط لحظات زندگی لذت برد از ته دل…وگرنه ثروت بدون عشق و شادی درونی به چه درد میخوره…ولی دیگه بی منطق هم‌ پیش نمیرم…شمادهم اگر توی شرایط ما بودید و جای ما بودین تضمین میخواستید…

 66. باسلام وخسته نباشید خدمت استاد محترم بنده مطالب شمارو خوندم واطمینان دارم که چنین روشی وجود دارد من یک باوری دارم واون اینه که همیشه راه ساده تری وجود داره ،البته توسل به کائنات رو قبول نمیکنم چون فقط قادر مطلق خداست.قضیه علم شما شبیه به قضیه اسم اعظم خدا وتاثیرات اون در هستی وکائناته .واین قدرتها وعلم ها به نظر حقیر جزئی ازکلیات علم …..است قرآن میگه ” ومن یتق الله یجعل له مخرجا ویرزقه من حیث لا یحتسب ومن یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قدجعل الله لکل شی قدرا”زحمات جنابعالی قدردانی دارد.باسپاس

 67. سلام میخواستم یه سوالی بپرسم؛
  بر فرض ما این محصول رو تهیه کردیم و با کمک آموزش هاش یه باور جدید در خودمون ایجاد کردیم، چقدر طول میکشه تا نتیجه اون باور رو ببینیم؟مثلا میخوایم یکی از اعضای صورتمون تغییر کنه،چقدر طول میکشه تا بعد از تغییر باور،اون عضو هم تغییر کنه؟!

 68. سلام استاد.
  من قبلا eft کار کردم. دوست دارم محصول شما رو خریداری کنم. از نظر مالی هم میتوانم. فقط یه سوال دارم .اونم اینکه آیا فقط در یک دقیقه باور تغییر میکنه یا باید یک ماه هر روز از این تکنیک استفاده بشه. ؟چون تو eft باید تا یک ماه انجام میدادیم و هر روز انجام میشد. با تشکر

 69. سلام استاد.
  من قبلا eft کار کردم. دوست دارم محصول شما رو خریداری کنم. از نظر مالی هم میتوانم. فقط یه سوال دارم .اونم اینکه آیا فقط در یک دقیقه باور تغییر میکنه یا باید یک ماه هر روز از این تکنیک استفاده بشه. ؟چون تو eft باید تا یک ماه انجام میدادیم و هر روز انجام میشد.. با تشکر

 70. سلام استاد.من امروز به صورت اتفاقی با محصول شما اشنا شدم و برای اولین بار که با یه موضوع جدیدی اشنا شدم و از درون باورش کردم.
  من از عزت نفس و اعتناد بنفس پایینی برخوردارم و همین باعث شده که با وجود داشتن مدرک فوق لیسانس ریاضی و توانایی خوبی که در زمینه اموزش ریاضی و فیزیکو حتی شیمی دارم اصلا دنبال کار نباشم اصلا توانایی حتی صحبت کردن در مورد کار با موسسات یا افراد مختلف ندارم. ویا سال گذشته به این نتیجه رسیدم راه فرار از این شرایط قبولی در رشته های پزشکی است و به مدت ۷_۸ماه خوب درس خودنم و الان که باید قویتر پیش برم یه حس درونی میگه قبولی خیلی سخته و اصلا نمیتونم قبول شم در حالی که من ۵۰ درصد راه پیش رفتم و دوگانگی های زیادی برام پیش اومده .الان دیگه قبول کردم که تا باورهایم را عوض نکنم باید در این شرایط بمونم.
  الان اصلا پولی واسه خرید محصولتون ندارم. به نظرتون چیکار کنم؟

 71. با سلام و عرض ادب خدمت جناب سپهر آقا حسینی و عرض تبریک مجدد دست یابی علم بی نظیر نفوذ ضربتی به ضمیر ناخود آگاه ومتلاشی کردن باورها وعادات غلط و نصب باورها ثروت و سلامت ساز
  دوست عزیزم یک نیروی بسیار قدرتمند درونیم تمامی گفته های شما را قبول وباورکامل نموده (ضمیر ناخودآگاه)
  اما ناهماهنگی ضمیر آگاه اینه که می پرسه
  آقای حسینی هم این علم رایک شبه کشف نکرده و نتیجه سالها تلاش خود ودیگران بوده
  که اکنون به ثمر رسیده و هیچ عارفی یا دانشمندی یکشبه به مقام نرسیده چراکه ما در دنیای مادی زندگی میکنم که قوانین خاص خودشو داره که غیر قابل تغییر است.
  من یقین دارم پاسخ این سوال مرا به هماهنگی کامل هردو ضمیر میرسونه و ممنون میشم از راهنمایی جنابعالی.
  موفق وزنده دل باشی زیر سایه حق

 72. سلام.یه سوالی ازتون داشتم.من بیشتر دوره های استاد عباس منش را دیدم.ایشون میگن برای هر تغییر باید تکامل طی شود.ولی شما میگید در عرض ۶۰ ثانیه می توان باور ها را عوض کرد.به نظر شما عباس منش چرت میگه؟

 73. با سلام و عرض ادب…
  یک سوال داشتم خدمتتون اگه لطف کنید جواب بدین خوشحال میشم.
  چرا از این دانش و علم پول در میارین یا به عبارت دیگه وقتی خودتون به این علم دسترسی دارین و آگاه هستین مسلما باید اونقد درآمد داشته باشید که نیاز به فروشش نباشه و چرا این علم و دانشی که هزاران سال پیش بوده رو می‌فروشید و برای شما تبدیل به یه منبع درآمدی شده؟
  در آخر اگه جوابتون بها باشه که هر کاری و هر چیزی بهاشو میخواد بهاش می‌تونه کمک ب دیگران باشه به هم نوع هایه خودمون یا ب عبارتی پیامبران این عصر باشیم.

 74. سلام استاد . من نظر یکی از کاربران رو تو کانالتون شنیدم. ایشون گفت که حدود یک ماه این تکنیک را استفاده کرده و کمرش خوب شده است. در صورتی که شما میگید برای سلامتی سریع جواب میده؟تشکر

 75. سلام استاد تشکر بابت پشت کارتان.میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی برادری کنید جواب بدین.ممنون.
  من ۲۳سالمه از سال اول راهنمایی تا الان از درد کمر رنج میبرم.دکترامونم ک ماشالاه فقط بلدن پول بگیرن و دارو الکی تجویز کنن.بعد خدمت سربازیم زانو هام بخاطر فشاری ک روشون بود داغون شد.الانم اتروز زانو گرفتم واقعا زندگی برام جهنم شده نمیتونم سرکار خاصی برم به زندگی امید ندارم چون شرایط جسمانیم تو اوج جونی داغونه با این وضع چطور میتونم زندگیمو بچرخونم؟ایا پکیج شما میتونه مشکل سلامتی منو حل کنه یا نه؟ممنون میشم پاسخ بدین

 76. دوست گرانقدر بی شک زحمت زیادی برای این مطالب کشیدی. ولی مطلبی رو بهت بگم اونم اینه که شما تقریبا هیچ سند و مدرکی برای اثبات اینکه واقعا هر چیزی رو که خواستین بدست آوردین و دارین ارایه نکردین. و از اون مهمتر تا حالا چند نفر از این دوره شما نتیجه گرفتن جز مادرتون؟
  و اینکه صحبتهای شما تناقض های شدیدی با قانون جذب داره….چطور میتونین ثابت کنین که افراد دیگری جز خانوادتون نتیجه گرفتن
  حداقل یه فیلد به وبسایت اضافه کنین و اسمشو بزارین نتایج دوستان فکر میکنم کمی از این شک و تردید ها کم کنه

  1. سلام دوست گرامی

   شما میتونید از طریق وسترن یونیون هزینه پکیج رو حواله کنید و پکیج رو از طریق نرم افزار تلگرام دریافت کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با شماره تلفن ۰۰۹۸۹۳۹۳۵۷۴۴۱۸ در تماس باشید.
   نرم افزار تلگرام رو میتونید از وبسایت زیر دانلود کنید.

   https://telegram.org/

   موفق باشید.

 77. سلام .

  من دوست دارم محصول شما را بخرم ولی در حال حاضر در امدی ندارم . دختری مجرد و چهل ساله هستم و در محیط کوچک و بدون سرمایه در حالی که بابام هم توانایی کار نداره وچند ساله بیکار هست .ما حتی زندگی مون رو به زور اداره میکنیم .خانوادم چند سال قبل مورد سو استفاده مالی قرار گرفتند . روحیه خوبی ندارم من کتابهای زیادی خوندم نتیجه نگرفتم از این زندگی خیلی خسته هستم شما چه پیشنهادی برای جور کردن این مقدار پول برای من دارید . من توقع خیلی بالایی ندارم فقط بتونم از پس مخارج یک زندگی ساده بربیام ومحتاج کسی نباشم ممنون از راهنمایی شما

 78. دوست عزیز
  بنده سالها راجع به شناخت شیطان کار کرده ام. این ندای درون که به شما گفته محصول را بفروشید شک نکنید از سمت شیطان است. لطفا به عهد خودتان با خدا عمل کنید و محصول را رایگان در اختیار مردم قرار دهید. مانند پیامبران که اسرار جهان را بدون مزد در اختیار مردم قرار میدادند.

 79. جالب بود این همه آسمون ریسمون کردی که آخرش محصول خودتو بفروشی , دوستان تا حالا دقت کردید که همه کسانی که ادعا میکنن به راز کشف ثروت پی بردن همگیشون از فروش این افکار و دوره ها پول در میارن , یکی نیست بگه خوب اگه راست میگی تو که این علم رو یاد گرفتی و ثروتمند شدن برات راحته و از طرفی زکات علم یاد دادنه , خب بیا این دوره رو رایگان به همه آموزش بده چیزی که ازت کم نمیشه چون تو راه کسب ثروت رو بلدی دیگه چرا ازا این راه؟ خب از راههایی که بلدی ثروت کسب کن و خدا بهت برکت بیشتر میده چونکه تو باعث خیر شدی . ولی اینها همش ادعاست و فقط هدف پول درآوردن از سادگی مردم است

 80. این تکنیک اینجوریه که اول سعی میکنین کل باورهاتون رودرموردهرررچیزی مینویسین وروشون فوکوس میکنین وبهشون شک میکنین.شک کردن اولین قدمه به محض اینکه شک کنین باوربی اعتبارمیشه ودرست همون لحظه باورجدیدی روجایگزین میکنین.موفق باشید

 81. سلام آقای سپهر آقاحسینی
  یه خواهشی ازتون داشتم، میشه لطف بکنید به اون دوستانی که از شما خرید کردند، بفرمایید که اینجا نظراتشون رو بنویسند، که ما متوجه بشیم آیا نتیجه داشته براشون
  از جهت اینکه ما بتونیم با اطمینان و اعتماد کامل هزینه کنیم.

 82. سلام به همه دوستان
  من همین قدر میدونم از قانون جذب که هر چی رو باور کنی برات اتفاق میفته وهمه حداقل رو این موضوع اتفاق نظر داریم و این هم میتوونه یه باور باشه که ظرف ۶۰ثانیه بتوونی باورتو تغییر بدی و پذیرش این باور با قبول ریسک پولی که در اوج نداری هزینه میکنی این آقا کاری انجام نمیدن بلکه شما وقتی دلتو میزنی به دریا و این حرف رو باور میکنی که میشه یه باوری تو وجودت ساخته میشه که میشه همین

 83. سلام خسته نباشین.
  من دقیقا نمیدونم فاز این مردم چیه. چرا بخاطر پول میاین بقیه اساتید رو نفی میکنین و حرف ندای درونی و خدا رو میارین وسط ک مردم بیچاره شک نکنن.
  یعنی عهد شما با خدا انقد ضعیف بود ک دوسه بار ک ب آقای عباسمنش پیام دادید جواب ندادن. خدا هم گفت ارع دگ تو ب عهدت وفا کردی حالا برو ۷ میلیون قیمت بزار دورتو بفروش.
  اصلا گیریم ک خدا و ندای درونیتون گفتن باشع حله چیزه رایگان مردم بهش اهمیت نمیدن ولی چرا ۷ میلیون؟؟
  نهایت نهایتش میشد ۱ میلیون اونم نهایتش.
  میدونم اگع این پیامو خوندید یا جواب نمیدی یا هم بدید میگین نخر دگ موفق باشین.
  خلاصه لطفا با احساسات و افکار و روحیات مردم بازی نکینن بخاطر پول. شما اگر‌واقعا واقعا پول زیاد با استفاده از این روش بدست آوردین دقیقا چ نیازی هست دوره رو پولی بزارین؟ اگع بخاطر پوله پس روش شما کار نمیکنه. اگع بخاطر اینه ک چیزه رایگان رو اهمیت نمیدن بهش.خب چرا ۷ میلیون؟؟ نهایتش گفتم دگ ۱ میلیون. حالا هرچی من خودم با عبارات تاکیدی مثبت حال و احساسم عالی شده و باورهام هم عوض شده ولی کار درستی نیس بخاطر‌پول با احساسات مردم بازی کردن.
  شما مردم رو ب شک میندازین. و چون پول این دوره رو ندارن پرداخت کنن درمانده میشن و از آموزش های قبلیشون هم زده میشن نکنین اینکارو.
  موفق باشین.

 84. سلام خسته نباشین.
  من دقیقا نمیدونم فاز این مردم چیه. چرا بخاطر پول میاین بقیه اساتید رو نفی میکنین و حرف ندای درونی و خدا رو میارین وسط ک مردم بیچاره شک نکنن.
  یعنی عهد شما با خدا انقد ضعیف بود ک دوسه بار ک ب آقای عباسمنش پیام دادید جواب ندادن. خدا هم گفت ارع دگ تو ب عهدت وفا کردی حالا برو ۷ میلیون قیمت بزار دورتو بفروش.
  اصلا گیریم ک خدا و ندای درونیتون گفتن باشع حله چیزه رایگان مردم بهش اهمیت نمیدن ولی چرا ۷ میلیون؟؟
  نهایت نهایتش میشد ۱ میلیون اونم نهایتش.
  میدونم اگع این پیامو خوندید یا جواب نمیدی یا هم بدید میگین نخر دگ موفق باشین.
  شما اگع واقعا ب فکر مردم بودین. حداقل حداقل منابع رو میگفتین خودشون میرفتن خلاصه یجوری پیدا میکردن.
  خلاصه لطفا با احساسات و افکار و روحیات مردم بازی نکینن بخاطر پول. شما اگر‌واقعا واقعا پول زیاد با استفاده از این روش بدست آوردین دقیقا چ نیازی هست دوره رو پولی بزارین؟ اگع بخاطر پوله پس روش شما کار نمیکنه. اگع بخاطر اینه ک چیزه رایگان رو اهمیت نمیدن بهش.خب چرا ۷ میلیون؟؟ نهایتش گفتم دگ ۱ میلیون. حالا هرچی من خودم با عبارات تاکیدی مثبت حال و احساسم عالی شده و باورهام هم عوض شده ولی کار درستی نیس بخاطر‌پول با احساسات مردم بازی کردن.
  شما مردم رو ب شک میندازین. و چون پول این دوره رو ندارن پرداخت کنن درمانده میشن و از آموزش های قبلیشون هم زده میشن نکنین اینکارو.
  موفق باشین.

 85. با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز
  من کتاب های لاتینرو راجع به این موضوع خوندم و تکنیک هایی مه شما توضیح میدین فک کنم شامل EFT و Psych k میباشند.واقعا تکنیک های فوق العاده ای هستند اما علم رو اگه یه جا بذاری میگنده از شما میخوام که در اختیار همه قرار بدین مخصوصا کسایی که زبانشون ضعیف هست و نمیتونن مطالعه داشته باشن تا فراوانی وارد زندگیتون بشه
  راه های زیادی برای کسب ثروت وجود داره و علم شما ارزشش بسیار بیشتر از پول میباشد و دارای ارزش معنوی است
  با سپاس و آرزوی بهترین ها برای شما🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید