درمان تنبلی و سستی فقط با جابه جا کردن نورون ها امکان پذیر است.

آیا میشود یک بار برای همیشه از شر تنبلی خلاص شد؟

آیا میتوان خواب را کم کرد و به میزان نیاز خوابید؟

آیا میتوان همیشه سرحال بود؟

زیاد میخوابی؟ حوصله انجام کاری نداری؟ خسته ای؟ تو تنبل نیستی. نورون های مغزی ات اینطوری شکل گرفتند.

 

به نام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام

به یاد دارم که من هم مانند خیلی از شما تا پیش از آشنایی با سیستم تغییر باورها، همیشه دچار خمودی، کسلی، بی حالی و سستی بودم. همیشه تمایل داشتم بیشتر زمانم را به خواب بگذرانم. خب جای شکی نیست که این نوع رفتار فیزیولوژیکی نشان دهنده افسردگیست. متاسفانه اولین نشانه های افسردگی ایجاد تاثیر بر روی فعالیت های روزانست.

اما گاهی اوقات فردی دچار افسردگی نیست اما تمایلی برای انجام کار ندارد. از انجام ندادن کاری لذت می برد. در این حالت می گوییم فرد تنبل است. اما آیا واقعا تنبلی وجود دارد؟ چرا یک فرد دچار تنبلی می شود؟ فرق یک فرد به اصطلاح تنبل با یک فرد غیر تنبل در چیست؟

بعد از آشنایی با تغییر باورها متوجه شدم تمام اتفاقات زندگی ما توسط نورون های ما رقم می خورند. ثانیه ای نیست در زندگی ما که بدون حضور و مدیریت اتصالات نورونی ما اتفاقی رخ دهد. بارها گفته ام بازهم میگویم که این نورون های ما هستند که ما را زشت یا زیبا، پولدار یا بی پول، ثروتمند یا فقیر، ارزشمند یا بی ارزش می کنند. هرچه که در این دنیا هست، توسط نورون های ما قابل دست یابی هستند. فقط کافیست کار کردن با این نورون ها را بیاموزیم. کافی است بدانیم کدام نورون را به کدام یک متصل کنیم. کافی است بدانیم کدام باورها را باید در خود ایجاد کنیم. کدام اتصالات نورونی را قطع و کدام یک را جایگزین کنیم.

وقتی اتصالات نورونی مخرب و منفی را از بین بردیم و اتصالات دلخواهمان را نصب کردیم، آنوقت است که دیگر به هرچیزی که بخواهیم میرسیم. آنوقت است که با ارزش می شوی، آن وقت است که زیبا میشوی، آنوقت است که ثروتمند میشوی، پر انرژی و با طراوت می شوی. پس مراقب عملکرد نورون هایت باش.

برای اینکه یاد بگیری چطور نورونهایت را کنترل کنی، اینجا را کلیک کن.

 

6 thoughts on “درمان تنبلی و سستی فقط با جابه جا کردن نورون ها امکان پذیر است.

 1. سلام خسته نباشید سپهر خان عزیز
  لطفا در مورد رابطه هم مطلب بزارید تمام مطالب در مورد ثروت و بیماریو هوش بیزحمت مطلبم راجب رابطه اگر دوستان نتیجه گرفتن در این مورد اونم بزارید یکی از مشکلات خودم اینه روابطم به یک شکل بهم میخوره و خودمو لایق ی رابطه خوب نمیدونم
  سپاس

 2. باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای مهندس آقا حسینی.

  بنده از افغانستان به شما ایمیل ارسال می کنم، لطف نموده راهنمایی ام کنید که چگونه محصول شما را خریداری نماییم.
  بی صبرانه منتظر جواب گرم تان هستم.
  بااحترام.

 3. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای مهندس آقاحسینی.

  بنده از افغانستان با شما به تماس می شوم، لطف نموده راهنمایی نمائید چگونه محصول شما رو خریداری کنم، با شماره تلفن شما به تماس شدم ولی متاسفانه دستگاه را خاموش نشان می دهد.
  بی صبرانه منتظر جواب گرم تان هستم.

  با احترام.

 4. سلام طلب خیروسلامتی دارم برای شما جناب مهندس حسینی .من خیلی علاقمندم که پکیج شمارو بخرم فقط میترسم نتوانم اون کارها رو انجام بدم و ایا حتما روی من کار خواهد کرد یا نه .چون هفت میلیون برای من خیلی پول زیاد یه.ممنون میشم از جوابی که محبت میکنید.تشکر

دیدگاهتان را بنویسید