برای ثروتمند شدن، نیاز به دلیل داری. دلیل منجر به نتیجه خواهد شد.

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام

 

دلیل همیشه منجر به نتیجه خواهد شد. اگر دلیلی برای ثروتمند شدن داشته باشی، حتما ثروتمند خواهی شد.

 

در طول زندگی خود چند هزار بار انگیزه پیدا کردید که درس بخونید، ورزش کنید، کمی مطالعه کنید، سیگار نکشید، کار کنید و ثروتمند شوید و…؟ چقدر انگیزه داشتید که عادت های مثبت در طول زندگی خود ایجاد کنید؟ اجازه دهید یک سوال دیگر بپرسم; تا بحال کدام یک از انگیزه ها، شمارا به مقصد نهایی هدایت کرد؟ تا بحال چقدر توانستید به خواسته خود برسید؟ قطع به یقین پاسخ شما این کلمات خواهد بود: خیلی کم، به سختی یادم می آید یا اصلا. تقریبا صفر.

کاملا واضحه. این اتفاق تنها برای شما پیش نیامده است. این برای کل بشریت وجود داشته است. بشریت از ابتدای خلقت بدنبال ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خویش بوده است اما همواره دیده که بعد از گذشت مدت زمانی، انگیزه او برای ایجاد تغییر کاهش پیدا میکند و حتی به صفر میرسد. لابد از خودتان میپرسید، چرا؟ جواب واضح است. انگیزه حاصل یک سری فعل و انفعالات شیمیایی در غدد بدن است. وقتی شما خوشحال باشید، حس خوب داشته باشید، غدد شما شروع به ترشح مایعاتی همچون سروتونین و آدرنالین می کنند که برای مدتی شما خوشحال و با انگیزه خواهید بود. اما این مایعات ترشح شده، خیلی سریع با خون ما ترکیب شده و از طریق مجاری ادراری از بدن ما خارج می شوند و سطح انرژی بدن به حالت قبلی بر میگردد. حال راه حل چیست؟

برای موفق شدن، ثروتمند شدن، خوشبخت شدن بایستی دلیل داشت. دلایل همیشه به نتیجه منجر خواهد شد. دلایل ابدی هستند. دلایل در ذهن ما به وجود نمی آیند. دلایل مانند الکتریسیته در طبیعت وجود دارند و ما فقط آن ها را کشف می کنیم. برای رسیدن به تمامی اهدافمان باید دلیل داشته باشیم. دلایلی همچون رهایی از زندان فقر، بیماری، خمودی. دلایلی همچون داشتن آزادی برای لذت بردن از زندگی.

دلایل بی برو و برگرد به نتیجه ختم میشوند. اگر یک دلیل قوی برای ثروتمند شدن داشته باشی، بدان که ثروتمند خواهی شد. دلایل داشتن یک زندگی خوب را کشف کن و خودت را شکوفا کن. بگذار زندگی به وسیله دلایل ابدیت، همواره روی خوش به تو نشان دهند.

 

برای شروع تغییر زندگی ات، همین حالا، اینجا را کلیک کن.

4 thoughts on “برای ثروتمند شدن، نیاز به دلیل داری. دلیل منجر به نتیجه خواهد شد.

  1. با سلام و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
    مطمئنا کشف شما جلوه ای دیگر از انبساط عالم در طی غایت نهایی آن می باشد.

  2. سلام استاد بسیارعالی بود.یه سوال کی محصول یادگیری و چاقی رو آماده میکنید خیلی وقته قول دادید.از شما سپاسگزارم

  3. سلام و درود بر شما.من تبریک ویژه خدمت شما عرض میکنم..که با تلاش بی وقفه به اموزهای عالی رسیدید و اکنون آنها را در اختیار همگان قرار میدهید..این کمک شما در مقیاس مادی نمی گنجد من اطمینان دارم که معبود بی همتا مزد کار بی منت شما را آنطور که لایق آن هستید به شما عنایت می فرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *