برای ثروتمند شدن، نیاز به دلیل داری. دلیل منجر به نتیجه خواهد شد.

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام

 

دلیل همیشه منجر به نتیجه خواهد شد. اگر دلیلی برای ثروتمند شدن داشته باشی، حتما ثروتمند خواهی شد.

 

در طول زندگی خود چند هزار بار انگیزه پیدا کردید که درس بخونید، ورزش کنید، کمی مطالعه کنید، سیگار نکشید، کار کنید و ثروتمند شوید و…؟ چقدر انگیزه داشتید که عادت های مثبت در طول زندگی خود ایجاد کنید؟ اجازه دهید یک سوال دیگر بپرسم; تا بحال کدام یک از انگیزه ها، شمارا به مقصد نهایی هدایت کرد؟ تا بحال چقدر توانستید به خواسته خود برسید؟ قطع به یقین پاسخ شما این کلمات خواهد بود: خیلی کم، به سختی یادم می آید یا اصلا. تقریبا صفر.

کاملا واضحه. این اتفاق تنها برای شما پیش نیامده است. این برای کل بشریت وجود داشته است. بشریت از ابتدای خلقت بدنبال ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خویش بوده است اما همواره دیده که بعد از گذشت مدت زمانی، انگیزه او برای ایجاد تغییر کاهش پیدا میکند و حتی به صفر میرسد. لابد از خودتان میپرسید، چرا؟ جواب واضح است. انگیزه حاصل یک سری فعل و انفعالات شیمیایی در غدد بدن است. وقتی شما خوشحال باشید، حس خوب داشته باشید، غدد شما شروع به ترشح مایعاتی همچون سروتونین و آدرنالین می کنند که برای مدتی شما خوشحال و با انگیزه خواهید بود. اما این مایعات ترشح شده، خیلی سریع با خون ما ترکیب شده و از طریق مجاری ادراری از بدن ما خارج می شوند و سطح انرژی بدن به حالت قبلی بر میگردد. حال راه حل چیست؟

برای موفق شدن، ثروتمند شدن، خوشبخت شدن بایستی دلیل داشت. دلایل همیشه به نتیجه منجر خواهد شد. دلایل ابدی هستند. دلایل در ذهن ما به وجود نمی آیند. دلایل مانند الکتریسیته در طبیعت وجود دارند و ما فقط آن ها را کشف می کنیم. برای رسیدن به تمامی اهدافمان باید دلیل داشته باشیم. دلایلی همچون رهایی از زندان فقر، بیماری، خمودی. دلایلی همچون داشتن آزادی برای لذت بردن از زندگی.

دلایل بی برو و برگرد به نتیجه ختم میشوند. اگر یک دلیل قوی برای ثروتمند شدن داشته باشی، بدان که ثروتمند خواهی شد. دلایل داشتن یک زندگی خوب را کشف کن و خودت را شکوفا کن. بگذار زندگی به وسیله دلایل ابدیت، همواره روی خوش به تو نشان دهند.

 

برای شروع تغییر زندگی ات، همین حالا، اینجا را کلیک کن.

5 thoughts on “برای ثروتمند شدن، نیاز به دلیل داری. دلیل منجر به نتیجه خواهد شد.

  1. سلام و درود بر شما.من تبریک ویژه خدمت شما عرض میکنم..که با تلاش بی وقفه به اموزهای عالی رسیدید و اکنون آنها را در اختیار همگان قرار میدهید..این کمک شما در مقیاس مادی نمی گنجد من اطمینان دارم که معبود بی همتا مزد کار بی منت شما را آنطور که لایق آن هستید به شما عنایت می فرماید.

  2. سلام وعرض خسته نباشید خدمت اقا سپهر استاد گرامی.من امشب رب طور تصادفی کلیپ شمارو تو ی کانال تلگرامی دیدم..و انجا ک منم تمام سایتها و کانالها و پیج ها دنبال اساتید موفق در ضمینه ی جذب ثروت و ان ال پی هستم وقتی نوشته ی زیر ویدئو تصویری رو خوندم در ۶۰دقیقه …. دانلودش کردم وکامل گوش دادم خیلی عالی بود .حالا موندم ک پیج های استاد زمانی و شرفی وشفیعی حتی استاد عباس منش ودنبال کنم یا خیر؟لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم اگ امکانش هست جوابو ب ادرس الکترونیکی من ارسال کنید .من فروشنده ی بیمه عمر بازنشستگی هستم و خیلی زیاد مشتاق بهتر شدن و جذب ثروت هستم و میخام بدونم باید چیکار کنم از چ تکنیکی استفاده کنم تا راحتر بدستش بیارم و حتمن پیج اینستاگرامی یا کانال خودتونو برام بزارید تا بتونم راحتر در ارتباط باشم با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید