سرعت تغییر باورها چقدر است؟ ۱۰ سال؟ آیا می توان باورها را سریع تغییر داد؟

آیا برای تغییر باورها ۱۰ یا ۲۰ سال زمان لازم است؟

 

برای تغییر سیستم باورهات (ارتباط نورون ها) نیازی به 10 یا 20 سال زمان نداری. همین الان شروع کن و نورون های ذهنت رو اونطور که دلت میخواد کنار هم قرار بده.

 

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیز سلام.

میخوام ازتون خواهش کنم این فکر رو از سرتون بیرون کنید که برای عوض کردن باورها ۱۰ یا ۲۰ سال زمان لازم دارید. این حرف رو افرادی بی سواد در ذهن شما کردند تا اگر با پکیج آموزش ثروت آنها دچار تغییر خاصی نشدید، نگران نشید و فکر کنید که این یک سیر طبیعی هست که بایستی برای رسیدن به ثروت طی کنید.این افراد از نحوه عملکرد مغزه انسان بخصوص نورون ها هیچ آگاهی ندارند. یک انسان اگر راهش را بلد باشد، به هیچ عنوان برای تغییر باورها احتیاجی به زمان طولانی ندارد. اگر انسان ها راه تغییر باورها را بلد باشند، میتوانند در کمتر از ۱ دقیقه یک باور را عوض کنند، و باور جدید را جایگزین کنند. عوض کردن باورها می تواند به سادگی آب خوردن باشد. با روش تغییر باورها در کمتر از ۶۰ ثانیه، شما میتوانید به عمق ضمیرناخودآگاهتون نفوذ کنید، یک باور از پیش تعیین شده را از بین ببرید و یک باور جدید را نصب کنید. لازم به ذکره که این باور جدید تا آخر عمر با شما خواهد ماند و اثر باور قدیمی به سرعت از بین خواهد رفت. شما با روش تغییر باورها براحتی می توانید بیماری های خود را درمان کنید. می توانید اوضاع مالی و کسب و کار خودتون رو بهبود ببخشید. می تونید خیلی سریع خواسته های خودتون رو خلق کنید. حتی خیلی سریع می تونید تکامل خودتون رو کامل تر کنید. شما می تونید این باور رو در خوتون نصب کنید که هر روز تکامل من تکمیل و تکمیل تر میشه و من آگاهی عمیق تری نسبت به خودم و دنیای اطرافم پیدا می کنم.

 

لطفا جهت خرید پکیج تغییر باورها اینجا را کلیک کنید.

در پناه خداوند ثروت و سلامتی آفرین باشید

1 thought on “سرعت تغییر باورها چقدر است؟ ۱۰ سال؟ آیا می توان باورها را سریع تغییر داد؟

  1. سلام استاد عزیز
    من الان پکیج قانون جذب را خریدم و دارم تمرین میکنم و خیلی هم هیجان زده ام .در کتاب قانون جذب نوشته استر هیکس آمده که اگر ما به مدت ۱۷ ثانیه روی یک فکر یا ارتعاش مثبت تمرکز کنیم نتایج باور نکردنی کسب می کنیم و اگر انرا به مدت ۴ بار پشت سر هم بصورت پیوسته بتوانیم تکرار کنیم … فکر میکنم روش شما هم عملی باشد ولی من در شک و تردید هستم باور کن اگر شک من به روش شما برطرف شود به شخصه حاضرم به جای ۶٫۵ میلیون تومان ۶۵ میلیون تومان هم بپردازم زیرا مطمئن هستم همه چیز باور است ..موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *