سرنوشت همان ارتباط نورونی است. سرنوشت را می توان از سر نوشت.

سرنوشت چیست؟

آیا می توان سرنوشت را به ارتباطات نورونی ربط داد؟

 

سرنوشت انسان چیزی جز ارتباطات نورونی او نیست. یادمان باشد همیشه سرنوشت را می توان از سر نوشت

 

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام

یکی از سوالات اساسی بشر، همیشه در خصوص سرنوشت بوده است. همیشه دغدغه این را داشته است که سرنوشت چیست؟ توسط چه کسی تعیین شده است؟ آیا او توانایی تغییر سرنوشت را دارد؟ اگر دارد با کمک چه نیرویی میتواند آن را تغییر دهد؟ بهمین خاطر همیشه راه های مختلفی را امتحان کرده است. از عبادت و ریاضت کشیدن تا در دنیای امروز میتوان به یوگا و مدیتیشن و EFT اشاره کرد. بشر همواره بدنبال راهی برای تغییر باورهای خود بوده است. همیشه میخواسته از آنچیزی که داشته بیشتر داشته باشد، همیشه میخواسته از سطح زندگی اش فراتر رود.

یک انسان آگاه هیچ وقت نمیخواست محکوم به یک سرنوشت از پیش تعیین شده باشد.

اما قرن ۲۱ دیگر زمان آن رسیده بود که بشر، ماهیت سرنوشت را درک کند. در همین حین، پیشرفت های علمی بشر به ویژه در زمینه مغز و اعصاب و نورون مزید بر علت شد تا وی بتواند بر سرنوشت خود حاکم شود. بتواند به آن فرمان دهد و افسار آن را بدست بگیرد. حال دیگر یک بشر تحصیل کرده می داند که باورها حاصل ارتباطات نورون هاست. وبسایت باورسازان، پیش از این به کرار در این خصوص توضیحات داده است. حتما مطالب مربوطه را مطالعه بفرمایید تا بدانید سرنوشت چیست؟ از کجا می آید؟ چطور میتوانیم آن را تغییر دهیم؟ اصلا ارتباط میان نورون ها و ثروتمند شدن، میان نورون ها و سلامت شدن در چیست؟ حال دیگر وقت آن رسیده که بشر با تسلط بر سیستم نورون هایش سرنوشتش را کنترل کند. وقت آن رسیده با استفاده از ابزارهای دسترس نورون هایش را آنگونه که میخواهد کنار هم قرار دهد تا به پول، ثروت، عشق، معنویات، مدارج بالای تحصیلی و … برسد.

اگر میخواهی یادبگیری چطور بر سرنوشتت مسلط شوی و زندگی ات را عوض کنی، اینجا را کلیک کن.

5 thoughts on “سرنوشت همان ارتباط نورونی است. سرنوشت را می توان از سر نوشت.

 1. با سلام و وقت بخیر جناب آقای آقا حسینی عزیز
  از شما بسیار سپاسگزارم ،کلام پر از شور و اشتیاق شما را برای شریک کردن دیگران در خلق رویاهای خود به جان دلم نشست .وارد سایت شما شدم .با خودم گفتم صفحه خرید را باز میکنم تمام مراحل آنرا انجام میدهم تا به وقتش خداوند امکان خرید را برایم فراهم کند اما به وقت خواندن سوگندنامه جمله ای در ان بود که مرا متحیر کرد اینکه چرا باید کسی که اینقدر یقین دارد که با این علم و بکار بردن روش می توان زندگی را تغییر داد فکر کند که امکان دارد کسی که این محصول را بخرد تقاضای پس دادن پول محصول را داشته باشد اگر با این روش به هرآنچه هرکس بخواهد برسد چرا باید چنین کاری بکند؟!!!!!
  قبل از هر پیشداوری خواسنم از خودتان بپرسم که چرا چنین جمله ای در سوگندنامه تان هست؟ بسیار سپاسگزار میشوم که جواب بنده را بدهید.ممنون از مهربانی و لطف شما
  منتظر جواب شما انسان مهربان هستم

  1. سلام جناب نجف پور عزیز

   بایستی جای من باشید و با انسان های مختلف سروکار داشته باشید تا بدانید برای چی این جمله اضافه شده. افراد مشکل دار در جامعه زیاد هستند. ضمنا جهت پرسش سوالات خود،
   از طریق تلگرام شماره ۰۹۳۹۳۵۷۴۴۱۸ اقدام بفرمایید.

   موفق باشید

 2. از طریق تماس با ما نتوانستم پیام بفرستم میخواهم محصول را تهیه کنم اما هیچ مرجعی برای اسخگویی سوالاتم پیدا نکردم لطفا یک ایمیل برای ارتباط بدهید بنده از طریق تلگرام نمی توانم در ارتباط باشم و سوالم هم اینست که بغیر از تلگرام راهی برای دریافت فایل ها نیست؟

 3. با سلام خدمت شما راستش معمولا کسایی دنبال این پکیج هستند که اوضاع مالی خوبی ندارند تا اونها بتونند تو این دنیا رشد کنند و از زندگی لذت ببرند کسی که اوضاع مالیش یا جسمیش خوبه پس دیگه نیازی به این پکیج ها نداره….پس میمونه ما فقیر فقرا یا اعضا متوسط که قدرت خریدمون پایینه…با این حال میخواستم بدونم آقای حسینی عزیز چرا قیمت پکیج اینقدر گرونه که ما نتونیم تهیه کنیم؟ینی باز هم حسرت..پوادار پولدارتر و فقیر فقیر تر میشه….؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *