نورون ها جلوه ای از حضور خداوند رحمان در وجود ما هستند

در زندگی چه میخواهید؟ خوشبختی؟ ثروت؟ شادمانی؟ سلامتی؟

همه و همه در اتصالات نورونی ما نهفته است.

 

31. از کجا معلوم، شاید نورون های ما، جلوه ای از خدا در وجود ما باشند؟!

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان عزیز و یاران مهربانم سلام

پیش تر در خصوص نورون ها و نحوه ی عملکردشون توضیح دادم. هر خواسته ای در زندگی داشته باشید، نورون های شما می توانند آن ها را برای شما به ارمغان بیاورند. اگر میخواهید ثروتمند شوید، اگر میخواهید توانگر شوید، زیبا، باهوش، عارف و… همه و همه بستگی به ارتباطات بین نورون های شما دارد. گاهی اوقات انسان عادات مخربی دارد که سالها تلاش می کند از آنها دست بکشد اما نمی تواند. غافل از اینکه اگر بیاموزید که چطور اتصالات نورونی خود را تغییر دهید، میتوانید از شر عادات منفی خود خلاص شوید. عادات منفی که چیزی نیست. می توان از شر بیماری ها خلاص شد. افکار منفی و پلید را برای همیشه کنار زد.

وقتی که یاد بگیرید نورون ها را چطور در اختیار و کنترل خود در بیاورید، در واقع یاد گرفته اید که کنترل و عنان زندگی خود را در دست بگیرید. اگر نورون های شما در مسیر کسب ثروت در کنار یک دیگر قرار گرفته باشند، فقط و فقط موقعیت های ثروت آفرین را خواهید دید. حرف های ثروت آفرین را خواهید شنید. کلمات ثروت آفرین بر زبان خواهید آورد. نورون ها بی شک بزرگترین معجزه ی خداوند رحمان در عالم هستی هستند. مادامی که نیاموزی که نورون هایت را تغییر بدی، نمی توانی زندگی ات را تغییر بدی.

اما علم و خرد بشر به جایی رسیده که حال می تواند خیلی راحت نورون هایش را تغییر دهد. خیلی راحت خواسته هایش را به نورون هایش بسپارد و و تلاشی هوشمندانه انجام دهد. بی شک نورون ها به منشا هوش الهی متصل هستند.

دوستان گرامی، سفارش پکیج تغییر باورها فقط و فقط از طریق تلگرام صورت می پذیرد.

در پناه خداوند ثروت و سلامتی آفرین باشید.

3 thoughts on “نورون ها جلوه ای از حضور خداوند رحمان در وجود ما هستند

 1. سلام مثل همیشه روز به روز مطالب عالی مطرح میشه
  عباسمنش ها و کلاهبردارانی مثل انها که از عواطف نسل جوان چول کیفشون رو در امریکا در می یارند .. و بعد هیچ مسئولیتی از حرفاشون رو نمی پذیرند و تازه مدعی اند که شما دنبالمان راه افتادین معرکه ست..دم از توحید عملی می زنه من رو چند سال معطل خودش کرده حالا کاشف تو امریکا دست به دخترا وزنان هم می ده ووووو
  نمی دونه اولین و ساده ترین رتبه توحید عمل به دستورات مسلم خداست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

 2. درود بر شما گروه جوان قوی اندیشه مند .
  فایلهاتون رو گوش کردم و احساس می کنم واقعا این تغییر ممکن و در دست رس ماست..
  ممنون از تلاش وعرقهای که در راستای اعتلای ایران برداشتید
  ام باید مربی نماهای که تو غرب رفتند وباد غرب دیونهشون کرده را خاطر نشان کنم که چطور میلیون ارز کشور رو جمع میکنند برای زکشت وگذاز درسته همون که ادعای توحید وخیال بافی هم داره…
  اما شما باورسازان با راستی ودرستی ما رو بردید سرچشمه و کلید اصلی رو در دستمان گذاشتید ممنونوووو
  کارتان عالی من مطوئنم به زودی ایدهتان در جهان منشا حرکتها ونهضتهای ضد مربی نماها می شه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *