چیدمان نورون هایت را عوض کن تا فقط ثروت را ببینی.

چیدمان نورون هایت را عوض کن تا موقعیت های ثروت آفرین را ببینی.

چگونه می توان با تغییر چیدمان نورون ها، زندگی خود را متحول کنیم؟

 

اگر نورون ها به درستی کنار هم قرار گرفته باشند، چشم ها و گوش هایتان فقط موقعیت های ثروت آفرین را تشخیص خواهند داد.

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین

دوستان و یاران عزیزم سلام. امیدوارم که خوب و سلامت باشید.

“اگر نورون ها به درستی کنار هم قرار گرفته باشند، چشم ها و گوش هایتان فقط موقعیت های ثروت آفرین را تشخیص خواهند داد.”

کمی در خصوص جمله ی بالا فکر کنید. چشمانتان را ببنید و نورون های مغزتان را تصور کنید. آن وقتی که به ما گفته شد ما انسان ضعیفی هستیم، این نورون ها در ذهن ما جرقه زدند. بعدا که تنها شدیم، روی این جمله تمرکز کردیم. هربار که انعکاس این صدا را میشنیدیم، این جرقه بیشتر و بیشتر می شد تا اینکه تخلیه بار الکتریکی انجام شد. وقتی که تخلیه بار الکتریکی انجام شد، این باور در ذهن ما ریشه گرفت که من یک انسان ضعیفی هستم. این باور تا ابد در ذهن ما باقی خواهد ماند. یک لحظه فکر کنید ما چند صد جمله ی اینچنینی را از والدین خود شنیدیم؟ چند صد جمله ی این مدلی را از معلمان خود یاد گرفتیم؟ تلویزیون و رسانه چقدر این جملات را در گوش ما فرو کردند؟ چه تعداد از این باورها را در ذهن خود داریم؟ چقدر این ارتباطات نورونی در ذهن ما فعال هستند؟ چرا هیچوقت نتوانستیم به خواسته هایمان برسیم؟ جواب واضح است. ارتباطات نورونی حاصل از این گفتار در ذهن خودآگاه و ناخودآگاه ما مانند بتون چسبیده اند.

اما جای نگرانی نیست. خداوند رحمان هیچگاه راه را برای انسان هایش نمی بندد. همیشه حداقل یک راهی هست. برای تغییر باورها هم راهی هست. فقط کافیست آن را دریابی. خداوند رحمان برای انسان هایی که لایق تغییر باشند، راه را باز گذاشته. برای انسان هایی که ارزش تغییر را داشته باشند، راه را باز گذاشته است. حال بی انصافی است که از این راه استفاده نکنیم.

 

اگر میخواهی تغییر را تجربه کنی، با ما همراه شو ای عزیز.

8 thoughts on “چیدمان نورون هایت را عوض کن تا فقط ثروت را ببینی.

  1. سلام آقای سپهر امیدوارم منم بتونم یه روز عین شما باشم چندین وقت من بدنبال تغییر اساسی توی زندگیم هستم و خدا رو شکر دو سه ماهی میشه از ایران زدم بیرون و استارت تغییرات رو زدم و طبق حرفای شما که دقیقا بیشترش رو قبول دارم میخوام شما رو دنبال کنم واسم جالب بود این جریان نورون ها تا بحال راجبش نشنیده بودم

  2. سلام من حسابي را كه در ألمان برايي خريد خارج از إيران گفتم بودين پيدا نكردم اگه ممكن است بيشتر راهنمايي كنيد .

  3. سپهر عزيزهمانطور كه شما گوفته بودين كه كسي كه براي هر كاري زياد فكر ميكنه كافراست برام واقعأ جاي سؤال بود ولي گفتم ارزشو داره كه آدم يك ريسك بكنه به هرحال مايلم كه أين محصول را خريداري كنم اگر امكان خريد خارج از إيران باشه .

  4. با سلام خدمت سپهر عزيز من بار ها به أين شماره زنگ زدم ولي مشترك مورد نظر خاموش ميباشد كمك كنيد لطفأ خيلي علاقهمند به خريد اَين محصول شدك .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *