میخواهی ثروتمند شوی؟ انگیزه را رها کن. دلایلی پیدا کن که تو را به ثروت برساند

ثروتمند شدن چه پیش نیازهایی دارد؟

چگونه موتور حرکتیمان همیشه روشن باشد؟

بجای انگیزه بدنبال دلیل باشید

 

بنام خداوند ثروت و سلامتی آفرین
دوستان و یاران عزیزم سلام

اگر روزی فرا برسد که کسی از شما بخواهد انگیزه را فراموش کنید، این کار را می کنید؟ اگر کسی بیاید و به شما بگوید انگیزه ها حتی توان نگهداری و مراقبت از خودشان را هم ندارند چه برسد به کنترل زندگی ما، باور می کنید؟ این حرف گرچه تلخ است اما حقیقتی انکار نشدنیست.
انگیزه چیست؟ در زمان هایی که انسان دچار شادی و شعف می شود، هورمونی به نام سروتونین در مغز وی ترشح می گردد که باعث ایجاد تحریکات ذهنی و احساسی در فرد میگردد. این هورمون بعد از گذشت چند ساعت وارد خون شده و سپس از مجاری ادرار، دفع می شود و احساس و حال روحی فرد، به حال ابتدایی بر میگردد.
مثال: فردی صبح از خواب بیدار میشود. همسرش محکم او را در آغوش میگیرد. این در آغوش گرفتن عاشقانه باعث میشود هورمون سروتونین ترشح شود و فرد احساس فوق العاده خوبی داشته باشد. آن لحظه هر کاری از دستش بر بیاید برای خوشحال کردن همسرش انجام میدهد اما همینکه پایش را از منزل بیرون میگذارد و به طرف محل کار میرود، آن حس کمرنگ و کمرنگ تر میشود. آنقدر کمرنگ که بعد از گذشت یکی دو ساعت، کاملا به صفر می رسد. بهمین راحتی.
انگیزه ها موقتی هستند. انگیزها با دوبار ادرار کردن از بین می روند. انگیزه به سرعت خیلی زیادی از بین می رود.
اما دلیل همیشگیست. دلایل ابدی هستند. یک دلیل از ابتدا بوده و تا انتها خواهد بود. دلایل درواقع همان قوانین آفرینش هستند.
خوب که بیندیشیم میبینیم دلایل چیزی جز قوانین ثابت آفرینش نیستند. قوانینی که جهان هر ثانیه از آن برای بقا و پیشرفت خود استفاده می کند. پس فردی در این جهان موفق می شود که از دلایل برای پیشرفت خود استفاده کند.
با استفاده از دلیل می توانید خود را با کائنات همسو کنید. با استفاده از دلیل می توانید فرکانس خود را بالا ببرید.

برای خرید پکیج آموزشی تغییر باورها، اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید